Реагенти та матеріали до автоматичного хемілюмінесцентного імунологічного аналізатора (Код НК 024:2019 – 30309, 30312, 30327, 30318, 30315, 30511, 30743, 30266, 30336, 30216, 30928, 52718, 61032, 61032, ДК 021:2015 - 33696500-0)
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14
з 3 серп. 2022 20:36
до 9 серп. 2022 00:00
з 9 серп. 2022 00:00
до 12 серп. 2022 00:00
з 12 серп. 2022 00:02
до 16 серп. 2022 14:38
з 16 серп. 2022 14:38
до 5 вер. 2022 21:26
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Реагенти та матеріали до автоматичного хемілюмінесцентного імунологічного аналізатора (Код НК 024:2019 – 30309, 30312, 30327, 30318, 30315, 30511, 30743, 30266, 30336, 30216, 30928, 52718, 61032, 61032, ДК 021:2015 - 33696500-0)
Код ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
|
Кількість: 38 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2022 20:36 | |
| Електронний підпис | 3 серп. 2022 20:37 | |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2022 20:36 | |
| Технічні специфікації | 3 серп. 2022 20:36 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 11 серп. 2022 12:03 |
| Електронний підпис | 11 серп. 2022 12:03 | |
| Цінова пропозиція | 11 серп. 2022 12:01 | |
| Технічні специфікації | 11 серп. 2022 12:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 11 серп. 2022 12:01 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 серп. 2022 14:38 | |
| Не вказано | 16 серп. 2022 14:38 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 5 вер. 2022 21:26 | |
| Електронний підпис | 5 вер. 2022 21:26 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"Вас може зацікавити
1 034 000,00 грн без ПДВ
Дивитись397 350,00 грн без ПДВ
Дивитись638 600,00 грн без ПДВ
Дивитись