Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

на підставі Закону України «Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні"» від 24.02.2022 № 2102-IX, Постанови КМУ «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28 лютого 2022 р. № 169

Очікувана вартість

345 200,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 серп. 2022 20:18

до 9 серп. 2022 10:00

Прийом пропозицій

з 9 серп. 2022 10:00

до 12 серп. 2022 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 12 серп. 2022 10:03

до 15 серп. 2022 10:34

Пропозиції розглянуто

з 15 серп. 2022 10:34

до 16 серп. 2022 12:09

Подання пропозицій:
9 серп. 2022 10:00 – 12 серп. 2022 10:00
Період уточнень:
3 серп. 2022 20:18 – 9 серп. 2022 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
19134105
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04071, Київська область, Київ, Петрівська, 12-28
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шелудько Наталія Борисівна
Володіння мовою:
Телефон:
380444254993
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Автомобільна шина 275/65 R17 BF GOODRICH ALL-TERRAIN T/A KO2 RWL 121/118S Всесезонна

Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

Кількість:

24 штуки

Період доставки:

до 23 серп. 2022

Місце доставки:

Україна, 04071, м. Київ, Петрівська, 12-28
2

Автомобільна шина 215/55 R17 MATADOR MP47 98Y літо

Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 23 серп. 2022

Місце доставки:

Україна, 04071, м. Київ, Петрівська, 12-28

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 серп. 2022 20:23
Проєкт договору 3 серп. 2022 20:21
Документи закупівлі 3 серп. 2022 20:21
Документи закупівлі 3 серп. 2022 20:20
Документи закупівлі 3 серп. 2022 20:21
Технічні специфікації 3 серп. 2022 20:20
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) – Під час подання пропозиції учасник одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії. Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 10 300,00 (десять тисяч триста гривень) грн. 00 коп. Строк дії забезпечення пропозиції повинен відповідати строку дії тендерної пропозиції. Відсутність електронної банківської гарантії (забезпечення тендерної пропозицій) є підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника. Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок коштів Учасника. Реквізити для оформлення банківської гарантії: - найменування: Державна організація «Автобаза Державного управління справами; - місцезнаходження: вул. Петрівська, 12-28, м. Київ, 04071; - код ЄДРПОУ 19134105; - банк бенефіціара (замовника): Держказначейська служба України; - рахунок: UA168201720355199002000016887, код банку 820172; - місцезнаходження банка: м. Київ. Банківська гарантія подається учасниками у складі тендерної пропозиції через електронну систему закупівель. Учасникам дозволяється посилання в банківській гарантії на дату і номер протоколу, яким затверджено тендерну документацію, без врахування змін то тендерної документації та тендерну документацію в новій редакції. Замовник має право звернутися з відповідним запитом до установи, що надала гарантію, з метою підтвердження достовірності інформації щодо оформлення та надання учаснику гарантії згідно з вимогами чинного законодавства України.. Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення пропозиції в разі: закінчення строку дії забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації; укладення договору про закупівлю з учасником, що став переможцем тендеру; відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання; закінчення процедури закупівлі в разі не укладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі: відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються чинними; непідписання учасником, який став переможцем процедури торгів, договору про закупівлю; ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговореної процедури)у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону; ненадання переможцем процедури торгів забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією. Кошти, що надійшли як забезпечення тендерної пропозиції (у разі якщо вони не повертаються учаснику), підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а у разі здійснення закупівлі юридичними особами (їхніми об’єднаннями) не за бюджетні кошти - перераховуються на рахунок таких юридичних осіб (їхніх об’єднань).

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Розрахунки здійснюються з відстрочкою платежу шляхом безготівкового розрахунку на поточний рахунок Постачальника після фактичної поставки товарів, що підтверджуються відповідними рахунками-фактурами, накладними, підписаними уповноваженими представниками Сторін та скріплені печатками, що є невід’ємною частиною цього Договору, в строки не пізніше 30 (тридцяти) банківських днів з моменту отримання товару.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
345 200,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 726,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
10 300,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Eduard K
E-mail: [email protected] Телефон: +380675060255 ЄДРПОУ:
42901736

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 серп. 2022 14:38
Не вказано 15 серп. 2022 14:01
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Електронний підпис 11 серп. 2022 14:38
Електронний підпис 11 серп. 2022 14:38
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 15 серп. 2022 14:01
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 15 серп. 2022 14:01
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 15 серп. 2022 14:01
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 15 серп. 2022 14:01
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 15 серп. 2022 14:01
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 15 серп. 2022 14:01
Не вказано 15 серп. 2022 14:01
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37
Не вказано 11 серп. 2022 14:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 серп. 2022 10:34
15 серп. 2022 10:33

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 16 серп. 2022 12:09
Електронний підпис 16 серп. 2022 12:09

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

345 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна організація "Автобаза Державного управління справами"

Вас може зацікавити

Автомобільні шини (ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Автомобільні шини (ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Ім'я:
Антон Нестеренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380669231504 ЄДРПОУ:
13655234

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

644 376,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ілона Яремчук
E-mail: [email protected] Телефон: +38961350306 ЄДРПОУ:
32807813

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

186 533,75 грн без ПДВ

Дивитись
Шини до транспортних засобів великої та малої тоннажності
Шини до транспортних засобів великої та малої тоннажності
Ім'я:
Чумак Галина
E-mail: [email protected] Телефон: 380677799865 ЄДРПОУ:
03359753

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

431 016,67 грн без ПДВ

Дивитись