Виконання проектних та кошторисних робіт «Капітальне будівництво: влаштування твердопаливної модульної котельні на дровах на базі котла потужністю 200 кВт на території Селищенського ліцею Селищенської сільської ради Черкаської області (вул. Центральна, будинок №40, с. Селище Звенигородського району Черкаської області)»

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у Додатку 1 до документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%), оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію і методики оцінки, зазначених у цьому оголошенні, та шляхом застосування електронного аукціону.

Очікувана вартість

101 844,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 30 лип. 2022 22:29

до 4 серп. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 4 серп. 2022 20:00

до 9 серп. 2022 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
4 серп. 2022 20:00 – 9 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
30 лип. 2022 22:29 – 4 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Відсутність подальшої потреби в закупівлі робіт, зокрема, із зазначеною назвою предмета закупівлі та передбаченою інформацією про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 серп. 2022 21:19
Електронний підпис 3 серп. 2022 21:20

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33246674
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19443, Черкаська область, Звенигородський р-н, село Селище, вул. Центральна, будинок 40
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Любов Олександрівна Резніченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380961422362
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виконання проектних та кошторисних робіт «Капітальне будівництво: влаштування твердопаливної модульної котельні на дровах на базі котла потужністю 200 кВт на території Селищенського ліцею Селищенської сільської ради Черкаської області (вул. Центральна, будинок №40, с. Селище Звенигородського району Черкаської області)»

Код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 19443, Черкаська область, Звенигородський р-н, село Селище, вул. Центральна, будинок 40

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 лип. 2022 22:30
Документи закупівлі 30 лип. 2022 22:29

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( календарні )
Опис:
Оплата по об’єкту здійснюється протягом 15 календарних днів з дня підписання акту здачі-приймання робіт. У разі затримки бюджетного фінансування та/або затримки здійснення платежів не з вини Замовника, оплата за виконані роботи здійснюється протягом 3 (трьох) банківських днів з дати отримання Замовником фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Інша інформація щодо закупівлі: вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі – згідно форми «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», що додається; єдиний критерій оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%), оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію і методики оцінки, зазначених у цьому оголошенні, та шляхом застосування електронного аукціону.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
101 844,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
509,22 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника СЕЛИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СЕЛИЩЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Здійснення технічного нагляду за поточними ремонтами дорожнього покриття в населених пунктах Миронівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області
Здійснення технічного нагляду за поточними ремонтами дорожнього покриття в населених пунктах Миронівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області
Ім'я:
Ільченко Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380457451271 ЄДРПОУ:
04054984

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

136 402,00 грн без ПДВ

Дивитись