Аварійні роботи по поточному ремонту покрівлі адмінбудівлі по вул. Пушкіна, 115 в м. Полтава

3. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Учасники закупівлі повинні надати у складі своєї пропозиції інформацію та документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі та умовам, визначених в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, установлених замовником. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі надаюся учаснику у вигляді технічного завдання, зазначені в Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 10. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв; Оцінка пропозицій здійснюється відповідно до наступних критеріїв: 1) ціна – 70%; 2) відстрочення оплати за надані послуги: 0% - на строк, що складає менш ніж 60 днів; 5% - на строк від 61 по 120 днів; 10% - на строк від 121 по 180 днів; 15% - на строк від 181 по 240 днів; 30% - на строк від 241 і більше днів. Мова, якою повинні готуватися пропозиції - українська.

Очікувана вартість

146 124,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 29 лип. 2022 12:18

до 4 серп. 2022 09:00

Прийом пропозицій

з 4 серп. 2022 10:00

до 9 серп. 2022 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 9 серп. 2022 10:02

до 9 серп. 2022 14:52

Пропозиції розглянуто

з 9 серп. 2022 14:52

до 15 серп. 2022 11:55

Подання пропозицій:
4 серп. 2022 10:00 – 9 серп. 2022 10:00
Період уточнень:
29 лип. 2022 12:18 – 4 серп. 2022 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24386961
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36014, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 115
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олександра Павленко
Володіння мовою:
Телефон:
380532502489
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Аварійні роботи по поточному ремонту покрівлі адмінбудівлі по вул. Пушкіна, 115 в м. Полтава

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 серп. 2022

Місце доставки:

Україна, 36014, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 115

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 29 лип. 2022 12:18
Проєкт договору 29 лип. 2022 12:18
Електронний підпис 29 лип. 2022 12:18

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
241 ( календарні )
Опис:
Замовник здійснює оплату за фактично надані послуги на умовах передбачених проєктом Договору підряду. Можливе відстрочення платежу за надані послуги, відповідно до пропозиції Підрядника за результатами спрощеної закупівлі.

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

відстрочення оплати за надані послуги

Назва опції:

на строк від 241 і більше днів

Вага опції:

30.0 %

Назва опції:

на строк від 181 по 240 днів

Вага опції:

15.0 %

Назва опції:

на строк від 121 по 180 днів;

Вага опції:

10.0 %

Назва опції:

на строк від 61 по 120 днів

Вага опції:

5.0 %

Назва опції:

на строк, що складає менш ніж 60 днів

Вага опції:

0.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
146 124,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Білоус Володимир
E-mail: [email protected] Телефон: 380965919410 ЄДРПОУ:
3402313936

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 серп. 2022 09:12
Електронний підпис 9 серп. 2022 09:12
Не вказано 9 серп. 2022 09:03
Не вказано 9 серп. 2022 09:03
Не вказано 9 серп. 2022 09:03
Не вказано 9 серп. 2022 09:03
Не вказано 9 серп. 2022 09:03
Не вказано 9 серп. 2022 09:03
Не вказано 9 серп. 2022 09:03

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 серп. 2022 14:51
Електронний підпис 9 серп. 2022 14:52

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 15 серп. 2022 11:54
Електронний підпис 15 серп. 2022 11:55

Пропозиція

146 083,09 грн з ПДВ

Статус

переможець
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

відстрочення оплати за надані послуги

Назва опції:

на строк від 241 і більше днів

Вага опції:

30.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

30.0 %

Коефіцієнт:

1.429

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Встановлення та заміна кондиціонерів в адмінбудівлі Західного ТУОМ
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Встановлення та заміна кондиціонерів в адмінбудівлі Західного ТУОМ
Ім'я:
Лита Володимир Богданович
E-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 ЄДРПОУ:
00100227
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

89 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт приміщення Пролісненського ліцею Пролісненської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: 63544, Україна, Харківська область, Чугуївський район, с-ще Пролісне, вулиця Шкільна, 27
Поточний ремонт приміщення Пролісненського ліцею Пролісненської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: 63544, Україна, Харківська область, Чугуївський район, с-ще Пролісне, вулиця Шкільна, 27
Ім'я:
Тетяна Звірковська
E-mail: [email protected] Телефон: +380505483088 ЄДРПОУ:
41557141

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

246 326,67 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в КЗДО №115
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в КЗДО №115
Ім'я:
Юлія Рябец
E-mail: [email protected] Телефон: +380674265589 ЄДРПОУ:
45159412

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

176 669,00 грн без ПДВ

Дивитись