Лабораторне дослідження біохімічного аналізу крові

Закупівля проводиться з урахуванням норм Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 року № 169 (Із змінами)

Очікувана вартість

166 600,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 28 лип. 2022 16:12

до 3 серп. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 3 серп. 2022 00:00

до 5 серп. 2022 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 серп. 2022 00:00 – 5 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
28 лип. 2022 16:12 – 3 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41931754
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталя Матущак
Володіння мовою:
Телефон:
+380976928663
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Молочна кислота

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Лужна фосфотаза

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Альбумін

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Альфа-амілоза

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
5

Загальний білок

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
6

Аспартамінотрансфераза (АсАТ)

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
7

Аланінамінотрансфераза (АлАТ)

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
8

Білірубін і його фракції (загальний, прямий, непрямий)

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
9

Креатинін

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
10

Сечовина

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
11

Сечова кислота

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
12

Калій

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
13

Натрій

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
14

Кальцій

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
15

Магній

Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні

Кількість:

200 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 лип. 2022 16:14
Проєкт договору 28 лип. 2022 16:12
Проєкт договору 28 лип. 2022 16:12
Документи закупівлі 28 лип. 2022 16:12
Документи закупівлі 28 лип. 2022 16:12
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Розмір забезпечення виконання Договору про закупівлю складає 4,9 % вартості Договору про закупівлю. Учасник підтверджує згоду надати забезпечення виконання договору, шляхом прикріплення гарантійного листа відповідного змісту. Забезпечення виконання Договору про закупівлю здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок Замовника UA 663116470000026001300614055 в АТ “Ощадбанк”. Перерахування коштів, в якості забезпечення виконання договору, має бути проведено не пізніше дати укладання договору про закупівлю, але в будь-якому випадку не раніше наступного дня після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Призначення платежу має бути наступного змісту: “Забезпечення виконання Договору про закупівлю укладеного за результатами закупівлі (зазначити UA закупівлі) за предметом: (зазначити предмет закупівлі) .” Документ, що підтверджує внесення забезпечення виконання договору Переможцем є платіжне доручення з відміткою банку про здійснення платежу на рахунок Замовника. Скановану копію платіжного доручення Переможець має надіслати на електронну адресу [email protected]. Процедура підписання договору буде розпочата після отримання від бухгалтерії Замовника підтвердження зарахування коштів на рахунок Замовника. Умови повернення/неповернення забезпечення виконання Договору про закупівлю: Замовник повертає забезпечення виконання Договору про закупівлю: 1) після виконання Переможцем умов Договору; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення виконання Договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі недійсними або Договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 Закону України «Про публічні закупівлі»; 4) згідно з умовами, зазначеними в Договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Замовник не повертає забезпечення виконання Договору про закупівлю у разі невиконання або неналежного виконання Переможцем своїх зобов’язань по Договору про закупівлю.

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( робочі )
Опис:
Умови оплати за поставлений товар викладені у розділі 4 проєкту догоору, який завантажений у документах закупівлі ("Додаток 2 до закупівельної документації - проєкт договору.pdf")

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
166 600,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 666,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради

Вас може зацікавити

Послуги з розшифрування, опису та інтерпретації даних досліджень мультизрізової комп’ютерної томографії із застосуванням телемедичних технологій
Послуги з розшифрування, опису та інтерпретації даних досліджень мультизрізової комп’ютерної томографії із застосуванням телемедичних технологій
Ім'я:
Копитіна Ірина Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380534844839 Факс:
+380534844831
ЄДРПОУ:
01999626
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

157 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лабораторні послуги для реалізації програми Скринінг здоров’я 40+
Лабораторні послуги для реалізації програми Скринінг здоров’я 40+
Ім'я:
Юлія Гуленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380676285467 ЄДРПОУ:
37862093

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

315 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з проведення бактеріологічних досліджень (ДК 021:2015: 85140000-2 — Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Послуги з проведення бактеріологічних досліджень (ДК 021:2015: 85140000-2 — Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Ім'я:
Лагодич Марія
E-mail: [email protected] Телефон: 380354722471 ЄДРПОУ:
02000792

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

202 550,00 грн без ПДВ

Дивитись