Шовний матеріал стерильний (Код НК 024:2019 – 13908, ДК 021:2015 - 33141121-4)

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.

Очікувана вартість

309 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 27 лип. 2022 15:46

до 2 серп. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 2 серп. 2022 00:00

до 5 серп. 2022 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 серп. 2022 00:00 – 5 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
27 лип. 2022 15:46 – 2 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шовний матеріал стерильний (Код НК 024:2019 – 13908, ДК 021:2015 - 33141121-4)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

6 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 лип. 2022 15:46
Технічні специфікації 27 лип. 2022 15:46
Технічні специфікації 27 лип. 2022 15:46
Технічні специфікації 27 лип. 2022 15:46

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
309 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 090,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Желєзний Костянтин
E-mail: [email protected] Телефон: +380443651928 ЄДРПОУ:
45013109
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

366 829,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
Код ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
Ім'я:
Наталія Миколаївна Кольба
E-mail: [email protected] Телефон: +380532609579, +380532609579 ЄДРПОУ:
02008951
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

302 149,50 грн без ПДВ

Дивитись
Відріз марлевий 0,9 x 10 м (код НК 024:2023: 48128 - Стрічка марлева; код НК 031:2024: M0201010102 - Ватно-марлеві вироби, відрізи, без рентгеноконтрастної смужки, нестерильні)) за кодом ДК 021:2015:33140000-3-Медичні матеріали
Відріз марлевий 0,9 x 10 м (код НК 024:2023: 48128 - Стрічка марлева; код НК 031:2024: M0201010102 - Ватно-марлеві вироби, відрізи, без рентгеноконтрастної смужки, нестерильні)) за кодом ДК 021:2015:33140000-3-Медичні матеріали
Ім'я:
Вікторія Кожухарь
E-mail: [email protected] Телефон: +380950462957 ЄДРПОУ:
02009896
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

190 000,00 грн без ПДВ

Дивитись