Продуктові набори сім’ям внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які перебувають у Барській територіальній громаді та потребують підтримки
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169
«Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» в редакції від
з 21 лип. 2022 12:01
до 27 лип. 2022 00:00
з 27 лип. 2022 00:00
до 3 серп. 2022 09:11
з 4 серп. 2022 11:42
до 4 серп. 2022 12:11
з 4 серп. 2022 12:11
до 9 серп. 2022 09:52
з 9 серп. 2022 09:52
до 12 серп. 2022 12:29
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Продуктові набори сім’ям внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які перебувають у Барській територіальній громаді та потребують підтримки
Код ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
|
Кількість: 1 000 штуки |
Період доставки:
до 23 серп. 2022
|
Місце доставки: Україна, 23000, Вінницька область, м.Бар, вул.Героїв Майдану 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 лип. 2022 12:01 | |
| Не вказано | 21 лип. 2022 12:01 | |
|
|
||
| Не вказано | 4 серп. 2022 12:11 | |
| Електронний підпис | 21 лип. 2022 12:02 | |
| Електронний підпис | 21 лип. 2022 12:02 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 27 лип. 2022 15:18 |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 5 серп. 2022 09:04 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Електронний підпис | 27 лип. 2022 15:18 | |
| Електронний підпис | 27 лип. 2022 15:18 | |
|
|
||
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
| Не вказано | 27 лип. 2022 15:17 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 серп. 2022 15:36 | |
| Електронний підпис | 8 серп. 2022 15:38 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 серп. 2022 19:25 |
| Не вказано | 2 серп. 2022 19:24 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 19:24 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 19:24 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 19:24 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 19:24 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 19:24 | |
| Електронний підпис | 2 серп. 2022 19:25 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 19:24 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 19:24 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 серп. 2022 15:59 | |
| Електронний підпис | 8 серп. 2022 16:00 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 серп. 2022 20:02 |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Електронний підпис | 2 серп. 2022 20:02 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 | |
| Не вказано | 2 серп. 2022 20:00 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 серп. 2022 09:51 | |
| Електронний підпис | 9 серп. 2022 09:52 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 серп. 2022 12:29 | |
| Не вказано | 12 серп. 2022 12:28 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
240 574,27 грн без ПДВ
Дивитись555 619,17 грн без ПДВ
Дивитись