Аварійні роботи по поточному ремонту покрівлі адмінбудівлі по вул. Пушкіна, 115 в м. Полтава

3. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Учасники закупівлі повинні надати у складі своєї пропозиції інформацію та документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі та умовам, визначених в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, установлених замовником. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі надаюся учаснику у вигляді технічного завдання, зазначені в Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 10. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв; Оцінка пропозицій здійснюється відповідно до наступних критеріїв: 1) ціна – 70%; 2) відстрочення оплати за надані послуги: 0% - на строк, що складає менш ніж 60 днів; 5% - на строк від 61 по 120 днів; 10% - на строк від 121 по 180 днів; 15% - на строк від 181 по 240 днів; 30% - на строк від 241 і більше днів. Мова, якою повинні готуватися пропозиції - українська.

Очікувана вартість

146 124,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 15 лип. 2022 14:15

до 21 лип. 2022 09:00

Прийом пропозицій

з 21 лип. 2022 10:00

до 26 лип. 2022 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 26 лип. 2022 10:02

до 29 лип. 2022 12:06

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 лип. 2022 10:00 – 26 лип. 2022 10:00
Період уточнень:
15 лип. 2022 14:15 – 21 лип. 2022 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24386961
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36014, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 115
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олександра Павленко
Володіння мовою:
Телефон:
380532502489
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Аварійні роботи по поточному ремонту покрівлі адмінбудівлі по вул. Пушкіна, 115 в м. Полтава

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 серп. 2022

Місце доставки:

Україна, 36014, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 115

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 15 лип. 2022 14:15
Технічні специфікації 15 лип. 2022 14:15
Електронний підпис 15 лип. 2022 14:16

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
241 ( календарні )
Опис:
Замовник здійснює оплату за фактично надані послуги на умовах передбачених проєктом Договору підряду. Можливе відстрочення платежу за надані послуги, відповідно до пропозиції Підрядника за результатами спрощеної закупівлі.

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

відстрочення оплати за надані послуги

Назва опції:

на строк, що складає менш ніж 60 днів

Вага опції:

0.0 %

Назва опції:

на строк від 241 і більше днів

Вага опції:

30.0 %

Назва опції:

на строк від 181 по 240 днів

Вага опції:

15.0 %

Назва опції:

на строк від 121 по 180 днів;

Вага опції:

10.0 %

Назва опції:

на строк від 61 по 120 днів

Вага опції:

5.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
146 124,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Віталій Струць
E-mail: [email protected] Телефон: +380503080513 ЄДРПОУ:
42764588

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 лип. 2022 08:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Електронний підпис 26 лип. 2022 08:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2022 08:50

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 лип. 2022 12:05
Електронний підпис 29 лип. 2022 12:06

Пропозиція

139 807,74 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

відстрочення оплати за надані послуги

Назва опції:

на строк від 241 і більше днів

Вага опції:

30.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

30.0 %

Коефіцієнт:

1.429

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Послуга з поточного ремонту вентиляції в діючій заглибленій споруді на території Замовника
Послуга з поточного ремонту вентиляції в діючій заглибленій споруді на території Замовника
Ім'я:
Сергій Литвиненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380509394990 ЄДРПОУ:
26639645

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

221 880,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лілія Кукшина
E-mail: [email protected] Телефон: +380979977107 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25657557

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

238 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир
Ім'я:
Сергій Лугіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674758447 ЄДРПОУ:
03344119
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 100,00 грн без ПДВ

Дивитись