Лікарські засоби

Закупівля проводиться з урахуванням норм Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 року № 169 (Із змінами)

Очікувана вартість

10 043,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 14 лип. 2022 12:42

до 20 лип. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 20 лип. 2022 00:00

до 22 лип. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 22 лип. 2022 00:01

до 27 лип. 2022 12:36

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 лип. 2022 00:00 – 22 лип. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
14 лип. 2022 12:42 – 20 лип. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41931754
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Єлизавета Перегуда
Володіння мовою:
Телефон:
+380974652082
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Аміаку розчин 10%

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Ammonia
Код ATC: R07AB

Кількість:

40 Флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
2

Атропін 1мг/мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: A07BA01
Код INN: Atropine

Кількість:

20 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
3

Верапаміл 0,25%

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Verapamil
Код ATC: C08DA01

Кількість:

50 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
4

Дигоксин 0,25%

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: C01AA05
Код INN: Digoxin

Кількість:

20 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
5

Диклофенак 25 мг/мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: M01AB05
Код INN: Diclofenac

Кількість:

250 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
6

Каптоприл 25 мг

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: C09AA01
Код INN: Captopril

Кількість:

400 таблетка

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
7

Нітрогліцерин 0,5

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: C01DA02
Код INN: Glyceryl trinitrate

Кількість:

200 таблетка

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
8

Корвалол 25мл.

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: N05CB02
Код INN: Comb drug

Кількість:

60 Флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
9

Корглікон 0,6 мг/мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Corglycon
Код ATC: C01AX

Кількість:

30 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
10

Анальгін 500мг/мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: N02BB02
Код INN: Metamizole sodium

Кількість:

1 000 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1
11

Валідол 60мг

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: C01EX
Код INN: Validol

Кількість:

300 таблетка

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10020, Житомирська область, м. Житомир, майдан Визволення, буд. 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 14 лип. 2022 12:42
Документи закупівлі 14 лип. 2022 12:42
Документи закупівлі 14 лип. 2022 12:42
Проєкт договору 14 лип. 2022 12:42
Електронний підпис 14 лип. 2022 12:46
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Розмір забезпечення виконання Договору про закупівлю складає 4,9 % вартості Договору про закупівлю. Учасник підтверджує згоду надати забезпечення виконання договору, шляхом прикріплення гарантійного листа відповідного змісту. Забезпечення виконання Договору про закупівлю здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок Замовника UA 663116470000026001300614055 в АТ “Ощадбанк”. Перерахування коштів, в якості забезпечення виконання договору, має бути проведено не пізніше дати укладання договору про закупівлю, але в будь-якому випадку не не пізніше наступного дня після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Призначення платежу має бути наступного змісту: “Забезпечення виконання Договору про закупівлю укладеного за результатами закупівлі (зазначити UA закупівлі) за предметом: (зазначити предмет закупівлі) .” Документ, що підтверджує внесення забезпечення виконання договору Переможцем є платіжне доручення з відміткою банку про здійснення платежу на рахунок Замовника. Скановану копію платіжного доручення Переможець має надіслати на електронну адресу [email protected]. Процедура підписання договору буде розпочата після отримання від бухгалтерії Замовника підтвердження зарахування коштів на рахунок Замовника. Умови повернення/неповернення забезпечення виконання Договору про закупівлю: Замовник повертає забезпечення виконання Договору про закупівлю: 1) після виконання Переможцем умов Договору; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення виконання Договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі недійсними або Договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 Закону України «Про публічні закупівлі»; 4) згідно з умовами, зазначеними в Договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Замовник не повертає забезпечення виконання Договору про закупівлю у разі невиконання або неналежного виконання Переможцем своїх зобов’язань по Договору про закупівлю.

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Умови оплати за поставлений товар викладені у розділі 3 проєкту догоору, який завантажений у документах закупівлі ("Додаток 2 до закупівельної документації - проєкт договору.pdf")

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 043,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
100,43 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Лада Юдіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674693507 ЄДРПОУ:
43808856
100
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лип. 2022 11:01
Не вказано 20 лип. 2022 10:34
Не вказано 20 лип. 2022 10:34
Не вказано 20 лип. 2022 10:34
Не вказано 20 лип. 2022 10:34
Електронний підпис 20 лип. 2022 11:01
Не вказано 20 лип. 2022 10:34
Не вказано 20 лип. 2022 10:34
Не вказано 20 лип. 2022 10:34
Не вказано 20 лип. 2022 10:34

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 лип. 2022 12:36
Протокол розгляду 27 лип. 2022 11:35

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

7 030,47 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради

Вас може зацікавити

Сертралін, таблетки/капсули, по 50 мг, Гідрокортизон, мазь, 10 мг/г по 10 г
Сертралін, таблетки/капсули, по 50 мг, Гідрокортизон, мазь, 10 мг/г по 10 г
Ім'я:
ГРИЩЕНКО Світлана Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442013256 ЄДРПОУ:
04350694

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 852,00 грн без ПДВ

Дивитись
Фармацевтична продукція (Ксилометазолін спрей назальний, 1 мг/мл по 10 мл (Xylometazoline); Дезлоратадин, таблетки, по 5 мг (Desloratadine); Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг (Paracetamol); Дезлоратадин, таблетки, по 5 мг (Desloratadine); Диклофенак гель/мазь 50 мг/г по 50 гр ( Diclofenac); Ніфуроксазид таблетки/капсули по 200 м (Nifuroxazide); Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл (Ammonia); Панкреатин, Ліполітичних ОД : 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.); Німесулід гель/крем 10 мг/г по 30 гр (Nimesulide); Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл (Chlorhexidine); Німесулід, гранули (порошок гранульований) для оральної суспензії, 100 мг/2 г, по 2 г (Nimesulide); Декспантенол/мірамістин гель 5 мг/50 мг, туба по 15 г ( Comb drug); Амброксол таблетки по 30 мг (Ambroxol); Домперидон таблетки, пролонгованої дії, по 30 мг (Domperidone); Метоклопрамід, таблетки, 10 мг (Metoclopramide); Лоратадин таблетки по 10 мг (Loratadine); Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 18 мг, фенобарбітал 17 мг, р-н ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 80 мг) краплі оральні по 25 мл (Barbiturates in combination with other drugs); Ксилометазолін спрей назальний, 1 мг/мл по 10 мл (Xylometazoline); Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг (Medicinal charcoal); Дротаверин таблетки 80 мг (Drotaverine); Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 500 мл (Sodium chloride); Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 30 мл ( Povidone-iodine); Ацетилсаліцилова кислота 200 мг/парацетамол 200 мг/кофеїн 40 мг, таблетки (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics); Декаметоксин, таблетки, по 0,2 мг (Decamethoxine); Ксилометазолін спрей назальний, 1 мг/мл по 10 мл (Xylometazoline); Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг ( Loperamide); Метамізолу натрію 500 мг пітофенону гідрохлориду 5 мг фенпіверинію броміду 0,1 мг, таблетки (Pitofenone and analgesics); Ацетилсаліцилова кислота 240 мг/парацетамол 180 мг/кофеїн 30 мг, таблетки (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics); Хлоропірамін, таблетки, по 25 мг (Chloropyramine); Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл по 2 мл ( Dexamethasone); Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл (Metamizole sodium); Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г (Comb drug); Валеріани екстракт настойка для перорального застосування по 25 мл (Valerianae radix); Ацетилцистеїн таблетки по 200 мг ( Acetylcysteine); Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл ( Hydrogen peroxide); Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг ( Ibuprofen); Ципрофлоксацин, краплі очні/вушні, 3 мг/мл, по 5 мл (Ciprofloxacin); Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз (Salbutamol))згідно до коду ДК 021:2015 (CPV): 33600000-6 - Фармацевтична продукція»
Фармацевтична продукція (Ксилометазолін спрей назальний, 1 мг/мл по 10 мл (Xylometazoline); Дезлоратадин, таблетки, по 5 мг (Desloratadine); Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг (Paracetamol); Дезлоратадин, таблетки, по 5 мг (Desloratadine); Диклофенак гель/ма...
Ім'я:
Кожевнікова Яніна Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380522305434,380999111082 ЄДРПОУ:
13763076

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

18 791,39 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ліна Маковецька
E-mail: [email protected] Телефон: +38631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 485,98 грн без ПДВ

Дивитись