ДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горох заморожений, капуста квашена з ягодами журавлини, курага, огірки квашені, повидло, помідори квашені, родзинки, сухофрукти, томатна паста, чорнослив, суміш ягід швидкозаморожена (асорті))
відкриті торги двічі не відбулись
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горох заморожений, капуста квашена з ягодами журавлини, курага, огірки квашені, повидло, помідори квашені, родзинки, сухофрукти, томатна паста, чорнослив, суміш ягід швидкозаморожена (асорті))
Код ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
|
Кількість: 4 040 кілограм |
Період доставки:
1 лип. 2022 – 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 42200, Сумська область, Лебедин, площа Соборна 1/1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 черв. 2022 15:18 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 черв. 2022 15:18 | |
| Протокол розгляду | 27 черв. 2022 15:18 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 лип. 2022 09:04 | |
| Підписаний договір | 15 лип. 2022 09:02 |
Пропозиція
259 600,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської радиВас може зацікавити
366 455,20 грн без ПДВ
Дивитись370 100,00 грн без ПДВ
Дивитись420 085,27 грн без ПДВ
Дивитись