ДК 021:2015 - 03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи» (Апельсин, банан, буряк, гарбуз, капуста, квасоля, лимон, морква, цибуля, яблука)
відкриті торги двічі не відбулись
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 - 03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи» (Апельсин, банан, буряк, гарбуз, капуста, квасоля, лимон, морква, цибуля, яблука)
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 45 680 кілограм |
Період доставки:
1 лип. 2022 – 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 42200, Сумська область, Лебедин, площа Соборна 1/1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 черв. 2022 15:14 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 27 черв. 2022 15:14 | |
| Електронний підпис | 27 черв. 2022 15:15 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 лип. 2022 08:57 | |
| Підписаний договір | 15 лип. 2022 08:57 |
Пропозиція
692 950,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської радиВас може зацікавити
364 310,00 грн без ПДВ
Дивитись568 600,00 грн без ПДВ
Дивитись791 005,60 грн без ПДВ
Дивитись