ДК 021:2015 - 15610000-7 «Продукція борошномельно-круп’яної промисловості» (Борошно пшеничне вищого ґатунку, крупа горохова 1 ґатунку, крупа гречана смажена 1 ґатунку, крупа кукурудзяна вищого ґатунку, крупа манна вищого ґатунку, крупа вівсяна вищого ґатунку, крупа пшенична 1 ґатунку, пшоно (шліфоване) вищого ґатунку, рис (шліфований) вищого ґатунку, крупа ячмінна 1 ґатунку)

відкриті торги двічі не відбулись

Очікувана вартість

542 600,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22594129
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 42200, Сумська область, місто Лебедин, площа Соборна, 1/1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталіна Семенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380544520405
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 - 15610000-7 «Продукція борошномельно-круп’яної промисловості» (Борошно пшеничне вищого ґатунку, крупа горохова 1 ґатунку, крупа гречана смажена 1 ґатунку, крупа кукурудзяна вищого ґатунку, крупа манна вищого ґатунку, крупа вівсяна вищого ґатунку, крупа пшенична 1 ґатунку, пшоно (шліфоване) вищого ґатунку, рис (шліфований) вищого ґатунку, крупа ячмінна 1 ґатунку)

Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Кількість:

14 000 кілограм

Період доставки:

1 лип. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 42200, Сумська область, Лебедин, площа Соборна 1/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 черв. 2022 10:44

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
542 600,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ОЛОМПІЄВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Телефон: +380660557505 ЄДРПОУ:
3215814315

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 27 черв. 2022 10:44
Електронний підпис 27 черв. 2022 10:45

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 2022 08:46
Підписаний договір 15 лип. 2022 08:45

Пропозиція

542 600,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради

Вас може зацікавити

Крупа перлова вагова, №1; Крупа ячна вагова, №3; Крупа пшенична вагова, №3; Рис круглозернистий, сорт перший; Крупа пшенична булгур, №2
Крупа перлова вагова, №1; Крупа ячна вагова, №3; Крупа пшенична вагова, №3; Рис круглозернистий, сорт перший; Крупа пшенична булгур, №2
Ім'я:
Марина Олександрівна Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380667802950 ЄДРПОУ:
08803781
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

418 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Рис довгозернистий шліфований, сорт перший; Борошно пшеничне, обойне, ГСТУ 46.004
Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Рис довгозернистий шліфований, сорт перший; Борошно пшеничне, обойне,...
Ім'я:
Світлана Деркач
E-mail: [email protected] Телефон: +380686937335 ЄДРПОУ:
02144513

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

629 971,70 грн без ПДВ

Дивитись
Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Рис середньозернистий шліфований, сорт перший; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт перший; Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів пшениці, помел №2 (середній), ДСТУ 7699; Крупа ячна №2; Крупа кукурудзяна, шліфована, №2
Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Рис середньозернистий шліфований, сорт перший; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт перший; Крупа пшеничн...
Ім'я:
Уляна Мацала
E-mail: [email protected] Телефон: +380675875939 ЄДРПОУ:
44033810

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

287 616,67 грн без ПДВ

Дивитись