ДК 021:2015 – ДК 021:2015-03210000-6 «Зернові культури та картопля» (картопля)

відкриті торги двічі не відбулись

Очікувана вартість

520 000,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22594129
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 42200, Сумська область, місто Лебедин, площа Соборна, 1/1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталіна Семенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380544520405
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 – ДК 021:2015-03210000-6 «Зернові культури та картопля» (картопля)

Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля

Кількість:

40 000 кілограм

Період доставки:

1 лип. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 42200, Сумська область, Лебедин, площа Соборна 1/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 черв. 2022 10:26

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
520 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ОЛОМПІЄВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Телефон: +380660557505 ЄДРПОУ:
3215814315

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 черв. 2022 10:27
Протокол розгляду 27 черв. 2022 10:27

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 2022 08:29
Підписаний договір 15 лип. 2022 08:27

Пропозиція

520 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради

Вас може зацікавити

Картопля столова пізня, квасоля сушена та крупа горохова шліфована, колота (код ДК 021:2015 – 03210000-6: Зернові культури та картопля)
Картопля столова пізня, квасоля сушена та крупа горохова шліфована, колота (код ДК 021:2015 – 03210000-6: Зернові культури та картопля)
Ім'я:
Альона Смакота
E-mail: [email protected] Телефон: +380633292626 ЄДРПОУ:
43122946

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

617 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221)
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221)
Ім'я:
Наталія Малогулко
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

287 820,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сворак Василина
E-mail: [email protected] Телефон: 380669012518 ЄДРПОУ:
08807340

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

418 500,00 грн без ПДВ

Дивитись