ДК 021:2015-15510000-6 «Молоко та вершки» (молоко пастеризоване 3,2% жиру, фасоване не більше 1 л)

відкриті торги двічі не відбулись

Очікувана вартість

360 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

ФОП Оломпієвою надісланий лист 07.07.2022 № 169 "Щодо відмови від підписання договору по переговорній процедурі згідно Закону Укрпаїни " Публічні закупівлі" про непідписання договору за предметом закупівлі : ДК 021:2015-15510000-6 «Молоко та вершки» (молоко пастеризоване 3,2% жиру, фасоване не більше 1 л)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 лип. 2022 11:25
Не вказано 11 лип. 2022 11:25
Електронний підпис 11 лип. 2022 11:25

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22594129
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 42200, Сумська область, місто Лебедин, площа Соборна, 1/1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталіна Семенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380544520405
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015-15510000-6 «Молоко та вершки» (молоко пастеризоване 3,2% жиру, фасоване не більше 1 л)

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

12 000 літр

Період доставки:

1 лип. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 42200, Сумська область, Лебедин, площа Соборна 1/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 черв. 2022 09:44

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
360 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ОЛОМПІЄВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
Телефон: +380507852199 ЄДРПОУ:
1968408540

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 черв. 2022 09:45
Протокол розгляду 27 черв. 2022 09:45

Пропозиція

360 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради

Вас може зацікавити

код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко коров'яче пастеризоване, 2,6%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г)
код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко коров'яче пастеризоване, 2,6%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г)
Ім'я:
Микита Соколенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380577255489 ЄДРПОУ:
05425307

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

247 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко UHT 2,5% Tetra Fino 0,9кг Молокія Ультра
Молоко UHT 2,5% Tetra Fino 0,9кг Молокія Ультра
Ім'я:
Дмитрук Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380474861372 ЄДРПОУ:
44118951

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

243 066,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко коров'яче ВОЛОШКОВЕ ПОЛЕ, ультрапастеризоване, 2,5%, 1000г
Молоко коров'яче ВОЛОШКОВЕ ПОЛЕ, ультрапастеризоване, 2,5%, 1000г
Ім'я:
Магда Оксана Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380507681751 ЄДРПОУ:
14316882

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

262 080,00 грн без ПДВ

Дивитись