Цибуля рання, морква рання, капуста рання (ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Замовник здійснює закупівлю даного виду товару (цибуля рання, морква рання, капуста рання), з вимогами передбаченими Додатком 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, оскільки він за своїми якісними, харчовими характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника. Тому для дотримання принципів Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами), замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного товару. Джерело фінансування: кошти НСЗУ. Очікувана вартість предмета закупівлі: 20 384,50 грн, з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована на підставі отриманих комерційних пропозицій.

Очікувана вартість

20 384,50 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 10 черв. 2022 14:36

до 17 черв. 2022 15:00

Прийом пропозицій

з 17 черв. 2022 15:00

до 22 черв. 2022 15:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 22 черв. 2022 15:01

до 24 черв. 2022 08:32

Пропозиції розглянуто

з 24 черв. 2022 08:32

до 30 черв. 2022 10:23

Подання пропозицій:
17 черв. 2022 15:00 – 22 черв. 2022 15:00
Період уточнень:
10 черв. 2022 14:36 – 17 черв. 2022 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05519480
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 40021, Сумська область, м. Суми , вул. 20 років Перемоги, буд.13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анна Тубольцева
Володіння мовою:
Телефон:
+380500097010
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Цибуля рання

Код ДК 021:2015: 03221113-1 Цибуля

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 лип. 2022

Місце доставки:

Україна, 40021, Сумська область, м.Суми, вулиця 20 років Перемоги, 13
2

Морква рання

Код ДК 021:2015: 03221112-4 Морква

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 лип. 2022

Місце доставки:

Україна, 40021, Сумська область, м.Суми, вулиця 20 років Перемоги, 13
3

Капуста рання

Код ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качанна

Кількість:

150 кілограм

Період доставки:

до 31 лип. 2022

Місце доставки:

Україна, 40021, Сумська область, м.Суми, вулиця 20 років Перемоги, 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 10 черв. 2022 14:36
Електронний підпис 10 черв. 2022 14:38

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
20 384,50 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
203,84 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Оломпієва Яна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380685797702 ЄДРПОУ:
3258518842

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 черв. 2022 12:35
Не вказано 22 черв. 2022 12:32
Не вказано 22 черв. 2022 12:32
Не вказано 22 черв. 2022 12:32
Електронний підпис 22 черв. 2022 12:35

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 черв. 2022 08:32
Протокол розгляду 24 черв. 2022 08:31

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 черв. 2022 16:02
Підписаний договір 29 черв. 2022 16:02

Пропозиція

20 250,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ