Електрична енергія (остання надія)
Причина скасування закупівлі
Причина
непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)
Пояснення
непідписання договору у строк 20 днів з дати оприлюднення в ЕСЗ повідомлення про намір укласти договір про закупівлю
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 трав. 2022 09:26 | |
| Електронний підпис | 18 трав. 2022 09:28 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія (остання надія)
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 59 214 Кіловат-година |
Період доставки:
1 січ. 2022 – 28 лют. 2022
|
Місце доставки: Україна, 34650, Рівненська область, с.Поліське, вул.Шевченка,19 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 19 квіт. 2022 22:32 | |
| Електронний підпис | 19 квіт. 2022 22:34 | |
| Документи закупівлі | 19 квіт. 2022 22:32 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 квіт. 2022 22:36 |
Пропозиція
324 781,49 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ПОЛІСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
350 000,00 грн без ПДВ
Дивитись426 250,00 грн без ПДВ
Дивитись396 705,00 грн без ПДВ
Дивитись