Послуги з обов’язкового страхування цивільно- правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Послуги з обов’язкового страхування цивільно- правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (11 автомобілів). Детальна інформація міститься в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

15 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 23 бер. 2022 11:28

до 29 бер. 2022 08:00

Прийом пропозицій

з 29 бер. 2022 12:00

до 1 квіт. 2022 12:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
29 бер. 2022 12:00 – 1 квіт. 2022 12:00
Період уточнень:
23 бер. 2022 11:28 – 29 бер. 2022 08:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04057287
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 39600, Полтавська область, Кременчук, м.Кременчук, площа Перемоги, 2, каб. 514
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Авраменко Тетяна Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380536743833
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги з обов’язкового страхування цивільно- правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги

Кількість:

1 посл

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 39600, Полтавська область, Кременчук, площа Перемоги, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 бер. 2022 11:27
Не вказано 23 бер. 2022 11:27

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Страхувальник зобов’язується оплатити 100% загальної страхової премії, протягом 10 (десяти) календарних днів після підписання Договору та отримання Полісів, відповідно до умов ст. 49 Бюджетного кодексу України.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
15 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
75,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Вас може зацікавити

Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
Ім'я:
Ліпінський Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: +380957095194 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44168316
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

21 201,74 грн без ПДВ

Дивитись
66510000-8 Страхові послуги (Страхування відповідальності ЦС перед третіми особами)
66510000-8 Страхові послуги (Страхування відповідальності ЦС перед третіми особами)
Ім'я:
Владислав Чкалов
E-mail: [email protected] Телефон: +380444228022 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01181765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з страхування обовязкогового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Послуги з страхування обовязкогового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Ім'я:
Тетяна САВІНОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380975121619 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39010880

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

26 537,00 грн без ПДВ

Дивитись