Оброблені фрукти та овочі(томатна паста,повидло,сухофрукти,родзинки без кісточок)

Двічі не відбулася процедура відкриті торги

Очікувана вартість

68 600,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25821241
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69013, Запорізька область, Запоріжжя, м.Запоріжжя,вул.Військбуд,570
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Єфіменко Людмила
Володіння мовою:
Телефон:
+380960722905
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Оброблені фрукти та овочі(томатна паста,повидло,сухофрукти,родзинки без кісточок)

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

1 450 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 69013, Запорізька область, 69013м.Запоріжжя,вул.Військбуд,570, 69013м.Запоріжжя,вул.Військбуд,570

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 бер. 2022 11:28

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
68 600,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Зіборов Олексанлр Васильович
Телефон: 068-452-26-90 ЄДРПОУ:
2211018473

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 бер. 2022 11:36
Підписаний договір 2 бер. 2022 11:35

Пропозиція

68 600,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР

Вас може зацікавити

Томатна паста, Сухофрукти, Чорнослив, Капуста квашена, Огірок квашений, Горіхи
Томатна паста, Сухофрукти, Чорнослив, Капуста квашена, Огірок квашений, Горіхи
Ім'я:
Кириленко Василиса
E-mail: [email protected] Телефон: 380982391429 ЄДРПОУ:
45042480
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

101 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
15330000-0 — Оброблені фрукти та овочі. Варення вишневе, стерилізоване, ґатунок вищий
15330000-0 — Оброблені фрукти та овочі. Варення вишневе, стерилізоване, ґатунок вищий
Ім'я:
Чолак Ірина Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380632205153 ЄДРПОУ:
01985423
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

128 665,00 грн без ПДВ

Дивитись
Горох зелений заморожений, Фрукти та ягоди заморожені, Капуста квашена ,Огірки солені (ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі)
Горох зелений заморожений, Фрукти та ягоди заморожені, Капуста квашена ,Огірки солені (ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі)
Ім'я:
Гудзь Маргарита
E-mail: [email protected] Телефон: 380503552418 ЄДРПОУ:
38011087

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

35 000,00 грн без ПДВ

Дивитись