06 грудня 2021 року уповноваженою особою було опубліковано оголошення UA-2021-12-06-018329-c, що оприлюднене на веб – порталі Prozorro, в якому було визначено кінцевий термін подання тендерних пропозицій 22 грудня 2021 00:00. Однак, станом на зазначену
дату на участь у закупівлі було подано менше двох пропозицій, тож відповідно до абз. 1 п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі: подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. Враховуючи потребу у здійсненні закупівлі, тендерним комітетом було прийнято рішення повторно провести процедуру відкритих торгів на закупівлю. Відповідно до оголошення
UA-2021-12-23-005594-a, що оприлюднене на веб – порталі Prozorro, 23 грудня 2021 р. було визначено кінцевий термін подання тендерних пропозицій до 10 січня 2022 00:00. Однак, станом на зазначену дату на участь у закупівлі було подано менше двох пропозицій, тож відповідно до абз. 1 п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. в редакції Закону № 114-IX від 19.04.2020 р., а саме: «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Оскільки, предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, уповноваженою особою було прийнято рішення провести закупівлю «09310000-5 - Електрична енергія» за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «09310000-5 - Електрична енергія» за переговорною процедурою з Товариством з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут".
Уповноваженою особою вирішено провести переговорну процедуру на закупівлю «09310000-5 - Електрична енергія» за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «09310000-5 - Електрична енергія» на суму 520000,00 грн. з Товариством з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
09310000-5 - Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 130 000 Кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 бер. 2022 11:57 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 1 бер. 2022 12:06 | |
| Протокол розгляду | 1 бер. 2022 12:06 | |
| Електронний підпис | 1 бер. 2022 12:09 | |
| Протокол розгляду | 1 бер. 2022 12:06 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 бер. 2022 16:46 | |
| Підписаний договір | 10 бер. 2022 16:44 |
Пропозиція
520 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛОТВИНСЬКА ОБЛАСНА АЛЕРГОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИВас може зацікавити
833 333,33 грн без ПДВ
Дивитись386 400,00 грн без ПДВ
Дивитись276 442,90 грн без ПДВ
Дивитись