09130000-9 Нафта і дистиляти
Бензин А-92 – 2000 літрів; Дизельне паливо – 1755 літрів. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для
Причина скасування закупівлі
Причина
непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)
Пояснення
непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 бер. 2022 14:52 | |
| Не вказано | 21 бер. 2022 14:52 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
бензин А-92
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 2 000 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 2 |
дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 17 550 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 лют. 2022 12:02 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 лют. 2022 12:07 | |
| Електронний підпис | 23 лют. 2022 12:07 | |
|
|
||
| 23 лют. 2022 12:07 | ||
Пропозиція
674 475,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
583 333,33 грн без ПДВ
Дивитись453 900,00 грн без ПДВ
Дивитись529 550,00 грн без ПДВ
Дивитись