ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо
Причина скасування закупівлі
Причина
непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)
Пояснення
В ході проведення Закупівлі встановлено наступні обставини непереборної сили, зокрема надзвичайні, невідворотні та об’єктивні обставини для Замовника, що підтверджені листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, а саме військова агресія Російської Федерації проти України, що стала підставою введення воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» зі змінами, що унеможливили дотримання Замовником строків, передбачених Законом для укладання договору про Закупівлю, у зв’язку з чим договір не був підписаний. Враховуючи викладене, Закупівля відмінена Замовником відповідно до пункту 5 частини 8 статті 40 Закону, а саме: непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 бер. 2022 14:00 | |
| Не вказано | 30 бер. 2022 13:57 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 17,2698 тис м.куб |
Період доставки:
16 лист. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 93003, Луганська область, м. Рубіжне, вул.Померанчука,15 |
| 2 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 0,203 тис м.куб |
Період доставки:
16 лист. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 92703, Луганська область, м.Старобільськ, площа Гоголя,1; площа Гоголя,5 |
| 3 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 0,279 тис м.куб |
Період доставки:
16 лист. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 92905, Луганська область, м.Кремінна, вул. Шевченка, 25а |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 лют. 2022 16:47 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 16:47 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 16:50 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 21 лют. 2022 16:58 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 16:59 |
Пропозиція
700 980,26 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"Вас може зацікавити
774 998,04 грн без ПДВ
Дивитись359 166,67 грн без ПДВ
Дивитись667 893,50 грн без ПДВ
Дивитись