Зернові культури та картопля (код ДК 021:2015 03210000-6 - Зернові культури та картопля)

Товар, Вид закупівлі - спрощена закупівля, ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, 57286, Миколаївська обл., Миколаївський (Вітовський) район, село Галицинове, вулиця Центральна, будинок 1; категорія замовника - Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади Код ЄДРПОУ: 41356652, вимоги до предмета закупівлі надані в додатковому файлі до цього оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Мова оголошення і Вимог до предмета закупівлі - українська мова. Інформація про мову(мови) якою повинні бути складені пропозиції: Під час проведення спрощеної закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Під час проведення спрощеної закупівлі всі документи, що готуються учасником, та інші документи, що входять до складу спрощеної закупівлі, викладаються українською мовою. При цьому власні назви, географічні назви, торгові марки, марки, моделі, назва виробника, дилера, дистрибютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, загальновживані абревіатури посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу спрощеної закупівлі, не потребують перекладу українською мовою.

Очікувана вартість

142 962,50 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 18 лют. 2022 13:23

до 24 лют. 2022 00:01

Прийом пропозицій

з 24 лют. 2022 11:00

до 1 бер. 2022 00:01

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 1 бер. 2022 00:04

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
24 лют. 2022 11:00 – 1 бер. 2022 00:01
Період уточнень:
18 лют. 2022 13:23 – 24 лют. 2022 00:01

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Керуючись п.1ч.5 ст.32 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: Замовник має право визнати тендер таким, що не відбувся, у разі: якщо здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили;

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 квіт. 2022 12:41
Не вказано 8 квіт. 2022 14:44

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41356652
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 57286, Миколаївська область, Вітовський р-н, с.Галицинове, вул. Центральна, 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вікторія Бабенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380636387174
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Картопля

Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля

Кількість:

7 995 кілограм

Період доставки:

до 25 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Картопля молода (врожаю 2022р.)

Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля

Кількість:

500 кілограм

Період доставки:

до 25 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Горох колотий

Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля

Кількість:

120 кілограм

Період доставки:

до 25 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Квасоля сушена біла

Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля

Кількість:

250 кілограм

Період доставки:

до 25 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
5

Сочевиця червона

Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля

Кількість:

50 кілограм

Період доставки:

до 25 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 лют. 2022 13:26
Не вказано 18 лют. 2022 13:23

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Замовник здійснює оплату за поставлений товар протягом 15 банківських днів в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника. Розрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України з відтермінуванням платежу до 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за отриманий товар здійснюються протягом п’яти банківських днів з дати отримання замовником бюджетного фінансування на розрахунковий рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
142 962,50 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
714,81 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Комишенко Ольга Вячеславівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380688995781 ЄДРПОУ:
3102208900

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 25 лют. 2022 12:37
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Електронний підпис 25 лют. 2022 12:37
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59
Не вказано 25 лют. 2022 10:59

Пропозиція

142 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

Вас може зацікавити

Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221;Квасоля сушена, ДСТУ 8672; Крупа горохова шліфована, колота, зеленого кольору, першого ґатунку.
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221;Квасоля сушена, ДСТУ 8672; Крупа горохова шліфована, колота, зеленого кольору, першого ґатунку.
Ім'я:
Рудьєва Олександра Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380775551000 ЄДРПОУ:
25889776

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

185 495,00 грн без ПДВ

Дивитись
Картопля столова, Крупа горохова код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Картопля столова, Крупа горохова код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Ім'я:
Сурсяков Віктор Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380953304301 ЄДРПОУ:
04417174

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

95 334,75 грн без ПДВ

Дивитись
03210000-6 Зернові культури та картопля: Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221
03210000-6 Зернові культури та картопля: Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221
Ім'я:
Неумита Наталія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380966895644 ЄДРПОУ:
03189802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

246 500,00 грн без ПДВ

Дивитись