Послуги, пов’язані з друком (публікація оголошень)
оголошення про виклик до суду в термін, обумовлений цим договором; оголошення про проведення конкурсу на виконання незалежної оцінки нерухомого майна, в термін, обумовлений цим договором; інші оголошення, що будуть необхідні в діяльності Замовника.
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги, пов’язані з друком (публікація оголошень)
Код ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
1 січ. 2022 – 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65039, Одеська область, Одеса, вул. Артилерійська, 1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 лют. 2022 15:34 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 17 лют. 2022 15:35 | |
| Електронний підпис | 17 лют. 2022 15:36 |
Пропозиція
49 800,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Департамент комунальної власності Одеської міської радиВас може зацікавити
78 633,33 грн без ПДВ
Дивитись55 600,00 грн без ПДВ
Дивитись70 141,67 грн без ПДВ
Дивитись