ДК 021:2015 :44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» "Плівка самоклеюча"

Очікувана вартість

224 226,30 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

з підстави, що передбачена згідно з пунктом 2 частини 8 статті 40 Закону, а саме: непідписання договору про закупівлю у строк передбачений п. 5 ч. 8 ст. 40 Закону з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в наслідок збройної агресії російської федерації від 24.02.2022р.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 квіт. 2023 10:29
Не вказано 6 квіт. 2023 10:26

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40940113
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ганна Потічна
Володіння мовою:
Телефон:
+380987610864
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Плівка самоклеюча P3 PROFILUX 83 P10 світловідбиваюча біла, рулон 1.24 х 45.7м (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

Кількість:

11 рулон

Період доставки:

до 30 бер. 2022

Місце доставки:

Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Левченка,1
2

Плівка самоклеюча P3 PROFILUX 83 P10 світловідбиваюча жовта, рулон 1.24 х 45.7м (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

Кількість:

3 рулон

Період доставки:

до 30 бер. 2022

Місце доставки:

Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Левченка,1
3

Плівка самоклеюча P3 PROFILUX 83 P10 світловідбиваюча синя, рулон 1.24 х 45.7м (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

Кількість:

4 рулон

Період доставки:

до 30 бер. 2022

Місце доставки:

Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Левченка,1
4

Плівка самоклеюча P3 PROFILUX 83 P10 світловідбиваюча червона, рулон 1.24 х 45.7м (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

Кількість:

4 рулон

Період доставки:

до 30 бер. 2022

Місце доставки:

Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Левченка,1
5

Плівка прозора монтажна плівка на ПВХ-основі ORATAPE МТ80Р глянець прозорий рулон 1,0х50 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

Кількість:

2 рулон

Період доставки:

до 30 бер. 2022

Місце доставки:

Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Левченка,1
6

Плівка самоклеюча 641 070 gloss чорна глянець, рулон 1 х 50м (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

Кількість:

1 рулон

Період доставки:

до 30 бер. 2022

Місце доставки:

Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Левченка,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лют. 2022 11:07
Електронний підпис 16 лют. 2022 11:08
Не вказано 16 лют. 2022 11:07

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
224 226,30 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сита Ірина Миколаївна
Телефон: +380951266604 ЄДРПОУ:
39573316
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лют. 2022 11:10
Не вказано 16 лют. 2022 11:10
Електронний підпис 16 лют. 2022 11:10
Не вказано 16 лют. 2022 11:10

Пропозиція

224 226,30 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"

Вас може зацікавити

Самоклеючі плівки, плівки для фотодруку та світлоповертаюча плівка
Самоклеючі плівки, плівки для фотодруку та світлоповертаюча плівка
Ім'я:
Оксана Окуниця
E-mail: [email protected] Телефон: +380972340798 ЄДРПОУ:
36055819
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

258 990,00 грн без ПДВ

Дивитись
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Смуга сталева для заземлення)
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Смуга сталева для заземлення)
Ім'я:
Головачова Марія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442936381 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

190 049,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лист сталевий та лист просічно-витяжний (Лот 1 - Лист сталевий та лист просічно-витяжний (НЯ ТЕЦ); Лот 2 - Лист сталевий та лист просічно-витяжний (НР ТЕЦ))
Лист сталевий та лист просічно-витяжний (Лот 1 - Лист сталевий та лист просічно-витяжний (НЯ ТЕЦ); Лот 2 - Лист сталевий та лист просічно-витяжний (НР ТЕЦ))
Ім'я:
Альона Насадюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380671621506 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42399765
27
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

249 610,39 грн без ПДВ

Дивитись