дизельне паливо, бензин А – 92

• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2022 рік • Адреса: 32600, Україна, Хмельницька область, Нова Ушиця, вул. Українських козаків, 14 • Категорія: п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» • Уточнюючий код ДК 021:2015 – 09134200-9Дизельне паливо • Уточнюючий код ДК 021:2015 - 09132000-3 Бензин • Усі документи, що входять до складу пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. • Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів. • Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури є ціна (питома вага критерію – 100%) з ПДВ. • надання забезпечення пропозицій не передбачено • надання забезпечення виконання договору про закупівлю не передбачено • крок пониження ціни під час електронного аукціону становить 0,5 відсотка

Очікувана вартість

171 200,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 16 лют. 2022 14:49

до 22 лют. 2022 18:00

Прийом пропозицій

з 22 лют. 2022 18:00

до 25 лют. 2022 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
22 лют. 2022 18:00 – 25 лют. 2022 18:00
Період уточнень:
16 лют. 2022 14:49 – 22 лют. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25879507
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 32600, Хмельницька область, Нова Ушиця, вул. Українських козаків, 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Арцеменюк Галина Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380384721488
E-mail:
Факс:
+380384721138

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо

Кількість:

1 000 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 32600, за місцезнаходженням, АЗС Учасника
2

бензин А – 92

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

4 350 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 32600, за місцезнаходженням, АЗС Учасника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 16 лют. 2022 14:49
Документи закупівлі 16 лют. 2022 14:49
Документи закупівлі 16 лют. 2022 14:49
Електронний підпис 16 лют. 2022 14:52

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
згідно умов договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
171 200,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
856,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новоушицької селищної ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Інна Володимирівна Шаповалова
E-mail: [email protected] Телефон: +380978828473 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21902362
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

142 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо, код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9-Дизельне паливо)
Дизельне паливо, код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9-Дизельне паливо)
Ім'я:
Мирослав Партатус
E-mail: [email protected] Телефон: +380967760158 ЄДРПОУ:
33020872

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

237 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо (Код ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Дизельне паливо (Код ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Ім'я:
Алла Хижняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380635726540 ЄДРПОУ:
05503680

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

151 500,00 грн без ПДВ

Дивитись