ДК 021 :2015 09320000-8 Пара гаряча вода та повязана продукція (теплова енергія ) за адресою м.Київ вул Харченка Євгена 43 а

Очікувана вартість

87 705,31 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 квіт. 2022 14:35
Не вказано 6 квіт. 2022 14:35

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38266365
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 02091, Київська область, Київ, вулиця Вербицького Архітектора, 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петлінська Тетяна Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380445639226
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

теплова енергія

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Кількість:

35 Гігакалорія

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 02088, м. Київ, вулиця Харченка Євгена 43 а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лют. 2022 14:00

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
87 705,31 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Постолатій Т.В.
E-mail: [email protected] Телефон: +380442792921 ЄДРПОУ:
40538421
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
15 лют. 2022 14:06
Електронний підпис 15 лют. 2022 14:07

Пропозиція

87 705,31 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва