За кодом CPV за ДК 021-2015 22820000-4 — Бланки Бланки (медичні, бухгалтерські)
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: зазначено в додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Кожна партія товарів поставляється в залежності від потреби Покупця впродовж дії договору транспортом
з 11 лют. 2022 16:23
до 17 лют. 2022 08:00
з 17 лют. 2022 17:00
до 22 лют. 2022 08:00
з 23 лют. 2022 12:15
до 23 лют. 2022 13:14
з 23 лют. 2022 13:14
до 24 лют. 2022 13:24
з 24 лют. 2022 13:24
до 28 лют. 2022 09:29
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бланки (медичні, бухгалтерські)
Код ДК 021:2015:
22820000-4 Бланки
|
Кількість: 312 011 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Кропивницького, буд. 22, поліклініка; - вул. Архітектора Паученка, буд. 45/35, стаціонар №2; - вул. Ушакова, 3-а, стаціонар №1. |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 лют. 2022 16:29 | |
| Електронний підпис | 11 лют. 2022 16:29 | |
|
|
||
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 23 лют. 2022 13:14 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:24 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Проєкт договору | 11 лют. 2022 16:25 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:27 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 16:26 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лют. 2022 21:43 |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 21:43 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Цінова пропозиція | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 21:42 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 24 лют. 2022 11:26 | ||
| Електронний підпис | 24 лют. 2022 11:29 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лют. 2022 10:25 |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Технічні специфікації | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Технічні специфікації | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Технічні специфікації | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Технічні специфікації | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Технічні специфікації | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Цінова пропозиція | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Технічні специфікації | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 10:25 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 10:25 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 10:23 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 10:23 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 24 лют. 2022 13:24 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 28 лют. 2022 09:28 | |
| Електронний підпис | 28 лют. 2022 09:29 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лют. 2022 14:39 |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 14:39 | |
| Підтвердження відповідності | 21 лют. 2022 14:28 | |
| Цінова пропозиція | 21 лют. 2022 14:28 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лют. 2022 17:33 |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 | |
| Не вказано | 21 лют. 2022 17:33 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лют. 2022 16:02 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 16:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Цінова пропозиція | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 16:01 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 18 лют. 2022 17:22 |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Електронний підпис | 18 лют. 2022 17:22 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 | |
| Не вказано | 18 лют. 2022 17:13 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лют. 2022 18:55 |
| Не вказано | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 18:55 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Цінова пропозиція | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Технічні специфікації | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 18:54 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лют. 2022 09:17 |
| Електронний підпис | 21 лют. 2022 09:17 | |
| Кошторис | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Цінова пропозиція | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Технічні специфікації | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 09:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лют. 2022 09:16 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
134 283,33 грн без ПДВ
Дивитись