Тест-система для визначення D-димеру
Закупівля лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
з 10 лют. 2022 11:17
до 16 лют. 2022 00:00
з 16 лют. 2022 09:00
до 21 лют. 2022 00:00
з 21 лют. 2022 00:02
до 23 лют. 2022 14:31
з 23 лют. 2022 14:31
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Згідно з частиною 15 статті 14 Закону Замовник може укласти договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, на наступний день після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, але не пізніше ніж через 20 днів. Переможець не надав в установлений термін підписаного договору, що призвело до порушень законодавства з питань публічних закупівель.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 квіт. 2022 14:15 | |
| Не вказано | 4 квіт. 2022 14:15 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Тест-система для визначення D-димеру для імунофлуоресцентного аналізатору LS-1100
Код ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN:
61389 D-димер ІВД, набір, імунофлюоресцентний аналіз
|
Кількість: 6 упаковка |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Московська , 21 |
| 2 |
Тест-система для визначення прокальцитоніну для імунофлуоресцентного аналізатору LS-1100
Код ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN:
54313 Прокальцитонін IVD, набір, імунофлюоресцентнний аналіз
|
Кількість: 50 упаковка |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Московська , 21 |
| 3 |
Контроль для визначення D-димеру на імунофлуоресцентному аналізаторі LS-1100
Код ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN:
47347 D-димер IVD, контрольний матеріал
|
Кількість: 1 упаковка |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Московська , 21 |
| 4 |
Контроль для визначення прокальцитоніну, на імунофлуоресцентному аналізаторі LS-1100
Код ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN:
54315 Прокальцитонін IVD, контрольний матеріал
|
Кількість: 1 упаковка |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Московська , 21 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 лют. 2022 11:19 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 11:17 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 17 лют. 2022 11:19 |
| Цінова пропозиція | 17 лют. 2022 11:18 | |
| Підтвердження відповідності | 17 лют. 2022 11:18 | |
| Електронний підпис | 17 лют. 2022 11:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 лют. 2022 11:18 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 лют. 2022 11:18 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 лют. 2022 14:31 | |
| Протокол розгляду | 23 лют. 2022 14:30 |
Пропозиція
Статус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
520 925,23 грн без ПДВ
Дивитись361 500,00 грн без ПДВ
Дивитись476 604,60 грн без ПДВ
Дивитись