Цукерки, мармелад, зефір, козинаки, в асортименті
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 4 лют. 2022 12:33
до 10 лют. 2022 09:00
з 10 лют. 2022 12:00
до 15 лют. 2022 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Цукерки «Пташине молоко» біле 1 кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 6 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 2 |
Цукерки «Пташине молоко» 2,7 кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 8,1 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 3 |
Цукерки «Пташине молоко» зі смаками 2,7кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 5,4 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 4 |
Цукерки «Полум’я Прометея» 2,0 кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 6 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 5 |
Козинак соняшниковий в асортименті 3,0 кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 30 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 6 |
Козинак арахісовий в асортименті 3,0 кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 6 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 7 |
Цукерки "Джек" 4,0 кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 80 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 8 |
Мармелад «Тропічна насолода» 2кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 6 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 9 |
Мармелад «Какаду» 1,8кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 5,4 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 10 |
Зефір "Біло-рожевий" 4,0 кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 40 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 11 |
Зефір "В глазурі" 3,0 кг
Код ДК 021:2015:
15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
|
Кількість: 30 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 лют. 2022 12:32 | |
| Не вказано | 4 лют. 2022 12:32 | |
| Не вказано | 4 лют. 2022 12:32 | |
| Не вказано | 4 лют. 2022 12:32 | |
| Електронний підпис | 4 лют. 2022 12:32 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний університетВас може зацікавити
52 362,50 грн без ПДВ
Дивитись30 000,00 грн без ПДВ
Дивитись