Овочі та фрукти в асортименті (код за ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи)

Відповідно до пункту 3 частини сьомої статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі, якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі. Керуючись п.3 ч.7. ст.3 Закону в замовника існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі, а саме, з метою забезпечення повноцінного харчування вихованців закладів освіти Торчинської селищної ради на період проведення процедури відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2022-01-05-001919-c).

Очікувана вартість

30 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04333158
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45612, Волинська область, Торчин, Незалежності,103
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Свищ Світлана Євгенівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380332791045
E-mail:
Факс:
+380332791309

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Овочі та фрукти в асортименті

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

1 463 кг

Період доставки:

2 лют. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 лют. 2022 14:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
30 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ВОЙТОВИЧ ІРИНА ВАСИЛІВНА
Телефон: +380958959094 ЄДРПОУ:
3302714168

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 лют. 2022 14:16

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 лют. 2022 14:17

Пропозиція

30 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Торчинська селищна рада

Вас може зацікавити

Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246
Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246
Ім'я:
Олександр Балановський
E-mail: [email protected] Телефон: +380962231400 Веб сайт: ЄДРПОУ:
30212155
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

26 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сабецька Олена Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380954306087 ЄДРПОУ:
04590168

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Яблука свіжі середньостиглі першого товарного сорту
Яблука свіжі середньостиглі першого товарного сорту
Ім'я:
Брусєнцева Тетяна Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380988767318 ЄДРПОУ:
04803492

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 000,00 грн без ПДВ

Дивитись