Електрична енергія м. Скадовськ
Переговорна процедура відповідно до п.1, ч.2 ст. 40 Закону (у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів UA-2021-12-17-002651-а, відповідно до п.1 ч.2 ст.32 Закону, відміною процедури відкритих торгів UA-2022-01-10-003929-с відповідно до п.1 ч.2
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 4 150 кВт*год |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 75700, Херсонська область, місто Скадовськ, вул. Джарилгацька, 153 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 лют. 2022 11:05 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 3 лют. 2022 11:11 | |
| Електронний підпис | 3 лют. 2022 11:12 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 лют. 2022 13:56 | |
| Підписаний договір | 15 лют. 2022 13:54 |
Пропозиція
25 133,36 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Східноукраїнський національний університет імені Володимира ДаляВас може зацікавити
28 833,00 грн без ПДВ
Дивитись32 148,33 грн без ПДВ
Дивитись18 620,00 грн без ПДВ
Дивитись