Медичні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33140000-3 (Набір для пункції променевої артерії, набір для пункції стегнової артерії, катетер діагностичний типу Джаткінс для лівої коронарної артерії, катетер діагностичний типу Джаткінс для правої коронарної артерії, провідник для проведення коронарографії, катетер діагностичний багатофункціональний для катетеризації правої та лівої коронарної артерії) (за кодом НК 024:2019 – код 33963 - Набір для підготовки до венопункції, код 47732 - Катетер балонний для коронарної ангіопластики, стандартний, код 47732 - Катетер балонний для коронарної ангіопластики, стандартний, код 35094 — Кардіологічний / периферичний судинний провідник, одноразовий, код 47732 - Катетер балонний для коронарної ангіопластики, стандартний)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи,що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Очікувана вартість

121 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 2 лют. 2022 10:49

до 18 лют. 2022 10:00

Аукціон

з 21 лют. 2022 12:49

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 лют. 2022 10:49 – 18 лют. 2022 10:00
Початок аукціону:
21 лют. 2022 12:49
Період уточнень:
2 лют. 2022 10:49 – 8 лют. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
18 лют. 2022 10:00
Оскарження умов тендера:
2 лют. 2022 10:49 – 14 лют. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 лют. 2022 10:50

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

відсутня подальша потреба в закупівлі: Набір для пункції променевої артерії, набір для пункції стегнової артерії, катетер діагностичний типу Джаткінс для лівої коронарної артерії, катетер діагностичний типу Джаткінс для правої коронарної артерії, провідник для проведення коронарографії, катетер діагностичний багатофункціональний для катетеризації правої та лівої коронарної артерії з характеристиками вказаними у тендерній документації.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 лют. 2022 16:13
Не вказано 3 лют. 2022 16:12

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01992050
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Миколи Амосова, буд. 8
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Юрченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380414296204
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Набір для пункції променевої артерії

Код ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
2

Набір для пункції стегнової артерії

Код ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
3

Катетер діагностичний типу Джаткінс для лівої коронарної артерії

Код ДК 021:2015: 33141210-5 Балонні катетери

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
4

Катетер діагностичний типу Джаткінс для правої коронарної артерії

Код ДК 021:2015: 33141210-5 Балонні катетери

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
5

Провідник для проведення коронарографії

Код ДК 021:2015: 33141240-4 Приладдя до катетерів

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
6

Катетер діагностичний багатофункціональний для катетеризації правої та лівої коронарної артерії

Код ДК 021:2015: 33141210-5 Балонні катетери

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:49
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:49
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:50
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:49
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:49
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:50
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:50
Електронний підпис 2 лют. 2022 10:50
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:50
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:49
Документи закупівлі 2 лют. 2022 10:50
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Здійснення підтвердження під час заповнення електронного поля "Заява"

Опис

Інформація в довільній формі про те, що фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку, шляхом здійснення підтвердження під час заповнення електронного поля "Заява"

Форма подачі підтвердження

Заява

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Здійснення підтвердження під час заповнення електронного поля "Заява"

Опис

Інформація в довільній формі про те, що фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку, шляхом здійснення підтвердження під час заповнення електронного поля "Заява"

Форма подачі підтвердження

Заява

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Спосіб підтвердження відповідності

Здійснення підтвердження під час заповнення електронного поля "Заява"

Опис

Інформація в довільній формі про те, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми, шляхом здійснення підтвердження під час заповнення електронного поля "Заява"

Форма подачі підтвердження

Заява

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Спосіб підтвердження відповідності

Здійснення підтвердження під час заповнення електронного поля "Заява"

Опис

Інформація в довільній формі про те, що в учасника відсутня заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) шляхом здійснення підтвердження під час заповнення електронного поля "Заява"

Форма подачі підтвердження

Заява

Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Сума існуючої заборгованості

Характер існуючої заборгованості

Причина виникнення існуючої заборгованості

Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
121 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 210,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради"

Вас може зацікавити

Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
Ім'я:
Товмач Іван Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380674063237 ЄДРПОУ:
38164193

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

62 467,29 грн без ПДВ

Дивитись
Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
Ім'я:
Лариса Луньова
E-mail: [email protected] Телефон: +380631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 706,95 грн без ПДВ

Дивитись
Пластир 8см x 6см фіксуючий, Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20, Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910 плюс, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий, Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP): 4/0(1,5), Довжина нитки: 0.45-0.6 м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19-21 мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Незабарвлена
Пластир 8см x 6см фіксуючий, Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20, Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м², Бинт гіпсовий, 2...
Ім'я:
Забейда Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380975739572 ЄДРПОУ:
02004812

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

187 400,00 грн без ПДВ

Дивитись