15110000-2-М’ясо (філе курки охолоджене)
Філе курки охолоджене (Протокол уповноваженої особи 2-НС "Неможливість організації харчування дітей у навчальних закладах Забродівської сільської ради через те, що не відбулись Відкриті торги, код ДК 021:2015 15110000-2-М’ясо, номер закупівлі
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Філе курки охолоджене
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 223 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 44160, Волинська область, с. Заброди |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 31 січ. 2022 13:01 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 31 січ. 2022 13:01 |
Пропозиція
32 312,70 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Забродівська сільська радаВас може зацікавити
28 500,00 грн без ПДВ
Дивитись51 000,00 грн без ПДВ
Дивитись61 000,00 грн без ПДВ
Дивитись