ДК 021:2015 «71320000-7 - Послуги з інженерного проектування». «Розробка проєктно-кошторисної документації для виконання капітального ремонту міжквартальних проїздів та прибудинкових територій за адресою: квартал Азов’є, 5 у Приморському районі м.
Маріуполя».
з 28 січ. 2022 16:50
до 3 лют. 2022 14:00
з 4 лют. 2022 14:00
до 10 лют. 2022 14:00
з 11 лют. 2022 11:24
до 11 лют. 2022 11:47
з 11 лют. 2022 11:47
до 16 лют. 2022 13:42
з 16 лют. 2022 13:42
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
непідписання договору про закупівлю у строк передбачений ч. 15 ст. 14 Закону з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в наслідок збройної агресії російської федерації від 24.02.2022р.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 серп. 2023 09:56 | |
| Електронний підпис | 28 серп. 2023 09:58 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 «71320000-7 - Послуги з інженерного проектування». «Розробка проєктно-кошторисної документації для виконання капітального ремонту міжквартальних проїздів та прибудинкових територій за адресою: квартал Азов’є, 5 у Приморському районі м. Маріуполя».
Код ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 22 квіт. 2022
|
Місце доставки: Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, квартал Азов’є, 5 у Приморському районі |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 січ. 2022 16:51 | |
| Не вказано | 28 січ. 2022 16:50 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 11:47 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 10 лют. 2022 13:34 |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Електронний підпис | 10 лют. 2022 13:34 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 | |
| Не вказано | 10 лют. 2022 13:32 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 лют. 2022 13:42 | |
| Не вказано | 16 лют. 2022 13:41 | |
| Не вказано | 16 лют. 2022 13:41 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 9 лют. 2022 22:25 |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Електронний підпис | 9 лют. 2022 22:25 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 22:23 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"Вас може зацікавити
93 218,00 грн без ПДВ
Дивитись84 466,67 грн без ПДВ
Дивитись83 250,00 грн без ПДВ
Дивитись