Природний газ

• Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). • Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: критерії оцінки: ціна; питома вага критерію - 100%; найбільш економічно вигідною буде визначена пропозиція, що має найнижчу ціну за результатами електронного аукціону (у разі його застосування). • Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається • Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. • Інша інформація - у завантажених файлах до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

99 500,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 28 січ. 2022 09:59

до 3 лют. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 3 лют. 2022 16:00

до 8 лют. 2022 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 лют. 2022 16:00 – 8 лют. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
28 січ. 2022 09:59 – 3 лют. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03062935
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, буд. 36
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вікторія Геннадіївна Малюкова
Володіння мовою:
Телефон:
+380626416340
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

1,99 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 84313, Донецька область, місто Краматорськ, бульвар Машинобудівників, будинок 24 (гуртожиток)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
28 січ. 2022 09:59
Електронний підпис 28 січ. 2022 10:00
Проєкт договору 28 січ. 2022 09:59
Технічні специфікації 28 січ. 2022 09:59
28 січ. 2022 09:59

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
99 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
497,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КРАМАТОРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Петросян Людмила Азіровна
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
26235315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 959,44 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Ім'я:
Світлана Павленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380482340480 ЄДРПОУ:
40703235

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

78 157,75 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Полуніна Наталія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380542776515 Факс:
+380542617341
ЄДРПОУ:
40356714

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

170 526,00 грн без ПДВ

Дивитись