Поточний ремонт відділення поштового зв’язку 75502, за адресою: Херсонська обл., м. Генічеськ, вул. Махарадзе 64.
Поточний ремонт відділення поштового зв’язку 75502, за адресою: Херсонська обл., м. Генічеськ, вул. Махарадзе 64, 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ДБН А.2.2-3:2014. Шановні учасники! Під
з 27 січ. 2022 17:22
до 2 лют. 2022 10:00
з 2 лют. 2022 17:00
до 7 лют. 2022 18:00
з 7 лют. 2022 18:03
до 8 лют. 2022 16:54
з 8 лют. 2022 16:54
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
У зв’язку з надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для Замовника, що підтверджені листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 року № 2024/02.0-7.1, а саме військовою агресією Російської Федерації проти України, відповідно до Указу Президента України В. Зеленського від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» прийнято рішення про відміну спрощеної закупівлі: Поточний ремонт відділення поштового зв’язку 75502, за адресою: Херсонська обл., м. Генічеськ, вул. Махарадзе 64 згідно коду ДК 021-2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (UA-2022-01-27-014880-b) відповідно до п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме не укладання договору про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі в термін, визначений в ч.15 ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі» (Замовник може укласти договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, на наступний день після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, але не пізніше ніж через 20 днів.)
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 бер. 2022 11:21 | |
| Електронний підпис | 9 бер. 2022 11:21 | |
| Не вказано | 9 бер. 2022 11:21 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Поточний ремонт відділення поштового зв’язку 75502, за адресою: Херсонська обл., м. Генічеськ, вул. Махарадзе 64.
Код ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
|
Кількість: 1 посл |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 75502, Херсонська область, Генічеськ, вул. Махарадзе 64 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 січ. 2022 17:21 | |
| Електронний підпис | 27 січ. 2022 17:22 | |
| Не вказано | 27 січ. 2022 17:21 | |
| Не вказано | 27 січ. 2022 17:21 | |
| Не вказано | 27 січ. 2022 17:21 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 7 лют. 2022 14:52 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Електронний підпис | 7 лют. 2022 14:52 | |
| Кошторис | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Підтвердження відповідності | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Технічні специфікації | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 лют. 2022 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 лют. 2022 14:51 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 лют. 2022 16:54 | |
| Не вказано | 8 лют. 2022 16:54 | |
| Не вказано | 8 лют. 2022 16:54 |
Пропозиція
Статус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ХЕРСОНСЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"Вас може зацікавити
239 230,83 грн без ПДВ
Дивитись319 000,00 грн без ПДВ
Дивитись298 425,00 грн без ПДВ
Дивитись