Надання електронних комунікаційних послуг за відповідним кодом ЄЗС: ДК 021:2015 - 72310000-1 (Послуги з обробки даних)

Очікувана вартість

148 380,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34861610
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61003, Харківська область, м.Харків, Майдан Конституції, 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Толстих
Володіння мовою:
Телефон:
+380577252080
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Надання електронних комунікаційних послуг за відповідним кодом ЄЗС: ДК 021:2015 - 72310000-1 (Послуги з обробки даних)

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 61003, Харківська область, місто Харків, пров. Подільський, 19

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 січ. 2022 14:45
Не вказано 27 січ. 2022 14:45
Не вказано 27 січ. 2022 14:45
Не вказано 27 січ. 2022 14:45
Не вказано 27 січ. 2022 14:45
Не вказано 27 січ. 2022 14:45
Не вказано 27 січ. 2022 14:45
Електронний підпис 27 січ. 2022 14:54

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( календарні )
Опис:
5.5. АБОНЕНТ щомісячно здійснює оплату за послуги, надані за цим Договором, по факту їх надання протягом 15 (п’ятнадцяти) днів з моменту підписання акту приймання - передачі наданих послуг, але не пізніше 20-го числа місяця наступного за звітним. Датою оплати послуг вважається дата зарахування грошових коштів на поточний рахунок ОПЕРАТОРА.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
148 380,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кутоманов Д.Є.
Телефон: 0577607100 ЄДРПОУ:
32135675

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 січ. 2022 14:56
Електронний підпис 27 січ. 2022 14:56

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 лют. 2022 09:56
Підписаний договір 8 лют. 2022 09:56

Пропозиція

148 380,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
Ім'я:
Ольга Сулима
E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010787
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

199 600,00 грн без ПДВ

Дивитись