хліб "Формовий" 1 г 500 гр., хліб "Слобожанський" 500 гр.
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
При оголошенні даної переговорної процедури закупівлі було допущено технічно-механічну помилку, а саме оголошено переговорну процедуру, замість переговорна процедура (скорочена). Також не паравильно було вказано "пункт закону": "Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом». Правильним було б вказати: «Виникнення особливих економічних обставин з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій».
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 лют. 2022 11:20 | |
| Не вказано | 7 лют. 2022 11:19 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
хліб "Формовий" 1 г 500 гр.
Код ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
|
Кількість: 1 183 кг |
Період доставки:
до 31 бер. 2022
|
Місце доставки: Україна, 64501, Харківська область, смт Сахновщина, заклади загальної середньої освіти, дошкільної освіти (згідно додатка № 2) |
| 2 |
хліб "Слобожанський" 500 гр.
Код ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
|
Кількість: 800,5 кг |
Період доставки:
до 31 бер. 2022
|
Місце доставки: Україна, 64501, Харківська область, смт Сахновщина, заклади загальної середньої освіти, дошкільної освіти (згідно додатка № 2) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 січ. 2022 14:15 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 січ. 2022 14:29 |
Пропозиція
49 984,20 грн без ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИВас може зацікавити
33 041,29 грн без ПДВ
Дивитись70 560,00 грн без ПДВ
Дивитись26 320,21 грн без ПДВ
Дивитись