бензин А92, дизельне паливо

п.1, ч.2, ст.40 -якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів

Очікувана вартість

823 552,60 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43954092
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 28062, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, село Попельнасте, вул.Соборна, будинок 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Горова
Володіння мовою:
Телефон:
+380669354813
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Нафта і дистиляти (бензин А92, дизельне паливо)

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

27 950 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 28000, Кіровоградська область, м. Олександрія або Олександрійський район, АЗС

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 січ. 2022 15:20
Не вказано 25 січ. 2022 15:20

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Протягом 10 банківських днів з дня отримання видаткової накладної або акту прийому-передачі Товару.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
823 552,60 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Бузика С.Л.
Телефон: +380522356000 ЄДРПОУ:
24714833
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 січ. 2022 15:24
Протокол розгляду 25 січ. 2022 15:24

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лют. 2022 15:41
Підписаний договір 9 лют. 2022 15:40

Пропозиція

823 552,60 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Богдан Купріянов
E-mail: [email protected] Телефон: 380672003340 ЄДРПОУ:
08803804

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

801 491,40 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Циганенко Лариса Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380984602944 ЄДРПОУ:
03534653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 168 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анна Лисакова
E-mail: [email protected] Телефон: +380502086573 ЄДРПОУ:
08784946

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

522 200,00 грн без ПДВ

Дивитись