Бензин А-92 в талонах по 10л, 20л (ДК 021:2015 "09130000-9 - Нафта і дистиляти" (ДК 021:2015 "09132000-3 - Бензин")

Інформація про предмет закупівлі, технічні, якісні та інші характеристики відповідно додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі товарів через електронну систему

Очікувана вартість

96 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 24 січ. 2022 16:40

до 28 січ. 2022 01:00

Прийом пропозицій

з 29 січ. 2022 01:00

до 3 лют. 2022 08:00

Аукціон

з 4 лют. 2022 12:37

до 4 лют. 2022 13:00

Кваліфікація

з 4 лют. 2022 13:00

до 8 лют. 2022 10:38

Пропозиції розглянуто

з 8 лют. 2022 10:38

до 15 лют. 2022 08:32

Подання пропозицій:
29 січ. 2022 01:00 – 3 лют. 2022 08:00
Початок аукціону:
4 лют. 2022 12:37 – 4 лют. 2022 13:00
Період уточнень:
24 січ. 2022 16:40 – 28 січ. 2022 01:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02312927
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85114, Донецька область, місто Костянтинівка, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСИ ТИХОГО, будинок 260
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Пишна
Володіння мовою:
Телефон:
+380999029342
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-92 в талонах по 10л, 20л (ДК 021:2015 "09130000-9 - Нафта і дистиляти" (ДК 021:2015 "09132000-3 - Бензин")

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

3 000 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 85114, Донецька область, Костянтинівка, Олекси Тихого,260

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 24 січ. 2022 16:40
24 січ. 2022 16:40
Документи закупівлі 24 січ. 2022 16:40
Документи закупівлі 24 січ. 2022 16:40
Електронний підпис 24 січ. 2022 16:54
Не вказано 4 лют. 2022 13:00
Документи закупівлі 24 січ. 2022 16:40
Проєкт договору 24 січ. 2022 16:40

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
96 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
480,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Менеджер 1
E-mail: [email protected] Телефон: 380944401884 ЄДРПОУ:
43699122
28
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Технічні специфікації 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Цінова пропозиція 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Технічні специфікації 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Цінова пропозиція 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Технічні специфікації 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Технічні специфікації 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Технічні специфікації 2 лют. 2022 15:13
Електронний підпис 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Підтвердження відповідності 2 лют. 2022 15:13
Технічні специфікації 2 лют. 2022 15:13

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 8 лют. 2022 10:36
Електронний підпис 8 лют. 2022 10:38

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 15 лют. 2022 08:27
Електронний підпис 15 лют. 2022 08:28

Пропозиція

89 280,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Ганночка Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380954110232 ЄДРПОУ:
23118980

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лют. 2022 17:35
Електронний підпис 2 лют. 2022 17:35
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34
Не вказано 2 лют. 2022 17:34

Пропозиція

89 400,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Нафта і дистиляти (Бензин А 95, Євро 5) (додаткова закупівля)
Нафта і дистиляти (Бензин А 95, Євро 5) (додаткова закупівля)
Ім'я:
Чень Андрій Романович
E-mail: [email protected] Телефон: 380972107731 ЄДРПОУ:
05472519

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

99 737,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Чень Андрій Романович
E-mail: [email protected] Телефон: 380972107731 ЄДРПОУ:
05472519

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

66 491,67 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон
Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон
Ім'я:
Бріцина Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380612832009 Факс:
+380612832001
ЄДРПОУ:
22133718

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

86 845,17 грн без ПДВ

Дивитись