Дизельне паливо
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Помилково обрано "закупівля без використання електронної системи" замість "відкриті торги"
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 січ. 2022 14:12 | |
| Електронний підпис | 24 січ. 2022 14:13 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 30 000 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 84200, Донецька область, Дружківка, Привокзальна будинок 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 24 січ. 2022 13:45 | |
| Технічні специфікації | 24 січ. 2022 13:40 | |
| Проєкт договору | 24 січ. 2022 13:40 | |
| Документи закупівлі | 24 січ. 2022 13:40 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Дружківське комунальне автотранспортне підприємство 052805 Дружківської міської радиВас може зацікавити
761 000,00 грн без ПДВ
Дивитись629 750,00 грн без ПДВ
Дивитись462 011,67 грн без ПДВ
Дивитись