«код ДК 15540000-5 Сирні продукти» (Сир кисломолочний, Сир твердий, Сирок глазурований)
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі затверджено рішенням уповноваженої особи №5 від 20.01.22
з 20 січ. 2022 17:26
до 26 січ. 2022 17:00
з 26 січ. 2022 17:01
до 31 січ. 2022 00:00
з 31 січ. 2022 00:02
до 1 лют. 2022 15:16
з 1 лют. 2022 15:16
до 8 лют. 2022 14:20
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Сир кисломолочний, Сир твердий, Сирок глазурований Перейти до лоту |
Очікувана вартість 150 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 січ. 2022 17:27 | |
| Електронний підпис | 20 січ. 2022 17:27 | |
| Ліцензія | 20 січ. 2022 17:26 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БАРАНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"Вас може зацікавити
286 455,40 грн без ПДВ
Дивитись