45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (будівництво щоглових підстацій 63-250 кВа (для реалізації стандартних приєднань). Типові рішення.) – 4 лоти. На виконання заходів згідно підпунктів 1.3.3.2.1-1.3.3.2.4 пункту 1.3.3.1 розділу І Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2022 рік

Очікувана вартість

2 905 393,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 20 січ. 2022 12:56

до 26 січ. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 26 січ. 2022 22:00

до 31 січ. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 31 січ. 2022 00:03

до 1 лют. 2022 08:09

Пропозиції розглянуто

з 1 лют. 2022 08:09

до 8 лют. 2022 15:41

Подання пропозицій:
26 січ. 2022 22:00 – 31 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
20 січ. 2022 12:56 – 26 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131512
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 43023, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛ.ЄРШОВА, будинок 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Лейбик
Володіння мовою:
Телефон:
+380332283525
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот №1 – будівництво щоглової підстанції 63 кВа (для реалізації стандартних приєднань). Типові рішеня. (1 варіант обліку) на виконання заходів згідно з пункту 1.3.3.2.1 розділу І Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2022 рік

Перейти до лоту

Очікувана вартість

758 497,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Лот №2 – будівництво щоглової підстанції 100 кВа (для реалізації стандартних приєднань). Типові рішення. (1 варіант обліку) на виконання заходів згідно з пунктів 1.3.3.2.2 розділу І Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2022 рік

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 119 972,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

Лот №3 – будівництво щоглової підстанції 250 кВА (для реалізації стандартних приєднань). Типові рішення. (1 варіант обліку) на виконання заходів згідно з пунктів 1.3.3.2.3 розділу І Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2022 рік

Перейти до лоту

Очікувана вартість

477 180,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
4

Лот №4 – будівництво щоглової підстанції 250 кВа (для реалізації стандартних приєднань). Типові рішення. (1 варіант обліку) на виконання заходів згідно з пунктів 1.3.3.2.4 розділу І Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2022 рік

Перейти до лоту

Очікувана вартість

549 744,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 січ. 2022 12:56
Не вказано 20 січ. 2022 12:56
Не вказано 20 січ. 2022 12:56
Електронний підпис 20 січ. 2022 13:03
Вимоги до учасника закупівлі
4 вимог
Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю.

Спосіб підтвердження відповідності

Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю.

Опис

Замовник має право вимагати від переможця спрощеної закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору. Забезпечення виконання за договором про закупівлю надається переможцем процедури закупівлі в якості гарантії виконання своїх зобов’язань за договором про закупівлю, за рішенням Замовника закупівлі. Розмір забезпечення виконання по договору про закупівлю становить 4% (чотири) вартості договору. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю. Документом, що підтверджує внесення переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю являються платіжні доручення з відміткою банку про здійснення платежу на рахунок замовника. Платіжні доручення подаються одночасно з примірниками підписаних з боку учасника - переможця процедури закупівлі договорів про закупівлю. Застава вноситься на поточний рахунок замовника, з зазначенням в платіжному дорученні. отримувач - ПрАТ «Волиньобленерго», код за ЄДРПОУ 00131512, п/р UA343033980000026005303697902 в Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО: 303398, в графі «Призначення платежу»: «Забезпечення виконання договору на закупівлю _____ (зазначається унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, у форматі UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X)». У разі якщо переможець закупівлі є нерезидентом, він може надати забезпечення виконання договору у національній грошовій одиниці України – гривні на суму 2% (два відсотка) вартості договору в еквіваленті, що перерахована на дату оформлення застави за офіційним курсом Національного банку України. Учасник у складі пропозиції повинен подати лист зоду умовами внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору.

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю

Спосіб підтвердження відповідності

Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю

Опис

Замовник має право вимагати від переможця спрощеної закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору. Забезпечення виконання за договором про закупівлю надається переможцем процедури закупівлі в якості гарантії виконання своїх зобов’язань за договором про закупівлю, за рішенням Замовника закупівлі. Розмір забезпечення виконання по договору про закупівлю становить 4% (чотири) вартості договору. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю. Документом, що підтверджує внесення переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю являються платіжні доручення з відміткою банку про здійснення платежу на рахунок замовника. Платіжні доручення подаються одночасно з примірниками підписаних з боку учасника - переможця процедури закупівлі договорів про закупівлю. Застава вноситься на поточний рахунок замовника, з зазначенням в платіжному дорученні. отримувач - ПрАТ «Волиньобленерго», код за ЄДРПОУ 00131512, п/р UA343033980000026005303697902 в Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО: 303398, в графі «Призначення платежу»: «Забезпечення виконання договору на закупівлю _____ (зазначається унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, у форматі UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X)». У разі якщо переможець закупівлі є нерезидентом, він може надати забезпечення виконання договору у національній грошовій одиниці України – гривні на суму 2% (два відсотка) вартості договору в еквіваленті, що перерахована на дату оформлення застави за офіційним курсом Національного банку України. Учасник у складі пропозиції повинен подати лист зоду умовами внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору.

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю

Спосіб підтвердження відповідності

Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю

Опис

Замовник має право вимагати від переможця спрощеної закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору. Забезпечення виконання за договором про закупівлю надається переможцем процедури закупівлі в якості гарантії виконання своїх зобов’язань за договором про закупівлю, за рішенням Замовника закупівлі. Розмір забезпечення виконання по договору про закупівлю становить 4% (чотири) вартості договору. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю. Документом, що підтверджує внесення переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю являються платіжні доручення з відміткою банку про здійснення платежу на рахунок замовника. Платіжні доручення подаються одночасно з примірниками підписаних з боку учасника - переможця процедури закупівлі договорів про закупівлю. Застава вноситься на поточний рахунок замовника, з зазначенням в платіжному дорученні. отримувач - ПрАТ «Волиньобленерго», код за ЄДРПОУ 00131512, п/р UA343033980000026005303697902 в Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО: 303398, в графі «Призначення платежу»: «Забезпечення виконання договору на закупівлю _____ (зазначається унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, у форматі UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X)». У разі якщо переможець закупівлі є нерезидентом, він може надати забезпечення виконання договору у національній грошовій одиниці України – гривні на суму 2% (два відсотка) вартості договору в еквіваленті, що перерахована на дату оформлення застави за офіційним курсом Національного банку України. Учасник у складі пропозиції повинен подати лист зоду умовами внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору.

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю.

Спосіб підтвердження відповідності

Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю.

Опис

Замовник має право вимагати від переможця спрощеної закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору. Забезпечення виконання за договором про закупівлю надається переможцем процедури закупівлі в якості гарантії виконання своїх зобов’язань за договором про закупівлю, за рішенням Замовника закупівлі. Розмір забезпечення виконання по договору про закупівлю становить 4% (чотири) вартості договору. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – застава, у вигляді грошових коштів, які перераховуються переможцем процедури закупівлі, не пізніше дати укладання договору про закупівлю. Документом, що підтверджує внесення переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю являються платіжні доручення з відміткою банку про здійснення платежу на рахунок замовника. Платіжні доручення подаються одночасно з примірниками підписаних з боку учасника - переможця процедури закупівлі договорів про закупівлю. Застава вноситься на поточний рахунок замовника, з зазначенням в платіжному дорученні. отримувач - ПрАТ «Волиньобленерго», код за ЄДРПОУ 00131512, п/р UA343033980000026005303697902 в Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО: 303398, в графі «Призначення платежу»: «Забезпечення виконання договору на закупівлю _____ (зазначається унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, у форматі UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X)». У разі якщо переможець закупівлі є нерезидентом, він може надати забезпечення виконання договору у національній грошовій одиниці України – гривні на суму 2% (два відсотка) вартості договору в еквіваленті, що перерахована на дату оформлення застави за офіційним курсом Національного банку України. Учасник у складі пропозиції повинен подати лист зоду умовами внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору

Форма подачі підтвердження

Документ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 905 393,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Поточний ремонт прибудинкової території на проспекті Волі, 14 в місті Луцьку Волинської області (коригування)
Поточний ремонт прибудинкової території на проспекті Волі, 14 в місті Луцьку Волинської області (коригування)
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 972 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської області
Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської області
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 706 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лугова в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання по...
Ім'я:
Ольга Цьомик
E-mail: [email protected] Телефон: +380975413466 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32777234

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 170 768,00 грн без ПДВ

Дивитись