Природний газ
• Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1).
• Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із
з 19 січ. 2022 13:54
до 25 січ. 2022 00:00
з 25 січ. 2022 16:00
до 28 січ. 2022 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 1,99 тисяча кубічних метрів |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 84313, Донецька область, місто Краматорськ, бульвар Машинобудівників, будинок 24 (гуртожиток) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 січ. 2022 13:54 | |
| Електронний підпис | 19 січ. 2022 14:03 | |
| Не вказано | 19 січ. 2022 13:54 | |
| Не вказано | 19 січ. 2022 13:54 | |
| Не вказано | 19 січ. 2022 13:54 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КРАМАТОРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУВас може зацікавити
123 959,44 грн без ПДВ
Дивитись78 157,75 грн без ПДВ
Дивитись170 526,00 грн без ПДВ
Дивитись