ДК 021:2015 «45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь». Виконання робіт по капітальному ремонту міжквартальних проїздів та прибудинкових територій за адресою: пр. Миру, 45 у Центральному районі м. Маріуполя.

Очікувана вартість

1 260 670,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 19 січ. 2022 10:31

до 25 січ. 2022 14:00

Прийом пропозицій

з 26 січ. 2022 14:00

до 2 лют. 2022 14:00

Аукціон

з 3 лют. 2022 11:58

до 3 лют. 2022 12:39

Кваліфікація

з 3 лют. 2022 12:39

до 18 лют. 2022 15:47

Пропозиції розглянуто

з 18 лют. 2022 15:47

Подання пропозицій:
26 січ. 2022 14:00 – 2 лют. 2022 14:00
Початок аукціону:
3 лют. 2022 11:58 – 3 лют. 2022 12:39
Період уточнень:
19 січ. 2022 10:31 – 25 січ. 2022 14:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

непідписання договору про закупівлю у строк передбачений ч. 15 ст. 14 Закону з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в наслідок збройної агресії російської федерації від 24.02.2022р.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 серп. 2023 10:57
Електронний підпис 28 серп. 2023 10:59

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40940113
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Чаус
Володіння мовою:
Телефон:
+380677851464
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 «45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь». Виконання робіт по капітальному ремонту міжквартальних проїздів та прибудинкових територій за адресою: пр. Миру, 45 у Центральному районі м. Маріуполя.

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 16 трав. 2022

Місце доставки:

Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Миру, 45 у Центральному районі

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 лют. 2022 12:39
Не вказано 19 січ. 2022 10:31
Електронний підпис 19 січ. 2022 10:32

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 260 670,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 303,35 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Дмитро Черкас
E-mail: [email protected] Телефон: +380974877423 ЄДРПОУ:
41531102

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 1 лют. 2022 23:55
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Кошторис 1 лют. 2022 23:54
Кошторис 1 лют. 2022 23:54
Кошторис 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Підтвердження відповідності 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Кошторис 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Кошторис 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Кошторис 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Кошторис 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Електронний підпис 1 лют. 2022 23:55
Цінова пропозиція 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 23:54

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лют. 2022 08:49
Не вказано 9 лют. 2022 08:46

Пропозиція

850 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
GENEDGRUP Mariupol
E-mail: [email protected] Телефон: +380997008633 ЄДРПОУ:
44135804

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лют. 2022 10:57
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Електронний підпис 2 лют. 2022 10:57
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56
Не вказано 2 лют. 2022 10:56

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 лют. 2022 15:19
Не вказано 10 лют. 2022 15:18

Пропозиція

993 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Хвостенко Владислав Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380678851317 ЄДРПОУ:
39384557

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лют. 2022 10:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Технічні специфікації 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Технічні специфікації 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Кошторис 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Кошторис 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Електронний підпис 2 лют. 2022 10:29
Електронний підпис 2 лют. 2022 10:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Технічні специфікації 2 лют. 2022 10:27
Цінова пропозиція 2 лют. 2022 10:27
Технічні специфікації 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 10:27

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лют. 2022 16:05
Не вказано 15 лют. 2022 16:04

Пропозиція

999 999,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
РИМБУД СЕРВИС РИМБУД СЕРВИС
E-mail: [email protected] Телефон: +380984362424 ЄДРПОУ:
43624099

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лют. 2022 12:20
Не вказано 2 лют. 2022 12:16
Електронний підпис 2 лют. 2022 12:20
Не вказано 2 лют. 2022 12:16
Не вказано 2 лют. 2022 12:16
Не вказано 2 лют. 2022 12:16
Не вказано 2 лют. 2022 12:16
Не вказано 2 лют. 2022 12:16
Не вказано 2 лют. 2022 12:16
Не вказано 2 лют. 2022 12:16

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 лют. 2022 15:47
Не вказано 18 лют. 2022 15:46
Не вказано 18 лют. 2022 15:46

Пропозиція

1 100 150,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Сергій Чекарев
E-mail: [email protected] Телефон: 380979858899 ЄДРПОУ:
43248746

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лют. 2022 13:20
Технічні специфікації 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Технічні специфікації 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Цінова пропозиція 2 лют. 2022 13:18
Кошторис 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лют. 2022 13:18
Електронний підпис 2 лют. 2022 13:20

Пропозиція

1 190 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"

Вас може зацікавити

Поточний ремонт тротуару по площі Перемоги (від будівлі № 2 до будівлі № 5) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
Поточний ремонт тротуару по площі Перемоги (від будівлі № 2 до будівлі № 5) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
Ім'я:
Вадим Кабішев
E-mail: [email protected] Телефон: +380576330115 ЄДРПОУ:
04059496

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 179 856,67 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт тротуару по вулицях Золочівський шлях та Сумський шлях (від будівлі № 8 по вул. Золочівський шлях до будівлі № 3 по вулиці Сумський шлях) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
Поточний ремонт тротуару по вулицях Золочівський шлях та Сумський шлях (від будівлі № 8 по вул. Золочівський шлях до будівлі № 3 по вулиці Сумський шлях) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
Ім'я:
Вадим Кабішев
E-mail: [email protected] Телефон: +380576330115 ЄДРПОУ:
04059496

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 080 998,33 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт тротуару по вулиці Сумський шлях (від вулиці Європейська до площі Перемоги) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
Поточний ремонт тротуару по вулиці Сумський шлях (від вулиці Європейська до площі Перемоги) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
Ім'я:
Вадим Кабішев
E-mail: [email protected] Телефон: +380576330115 ЄДРПОУ:
04059496

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 143 945,00 грн без ПДВ

Дивитись