ДК 021:2015 «45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь» . Капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій за адресою: вул.
Азовстальська, 158в у Лівобережному районі м. Маріуполя.
з 19 січ. 2022 09:02
до 25 січ. 2022 14:00
з 26 січ. 2022 14:00
до 2 лют. 2022 14:00
з 3 лют. 2022 15:50
до 3 лют. 2022 16:19
з 3 лют. 2022 16:19
до 9 лют. 2022 08:30
з 9 лют. 2022 08:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
непідписання договору про закупівлю у строк передбачений ч. 15 ст. 14 Закону з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в наслідок збройної агресії російської федерації від 24.02.2022р.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 серп. 2023 11:19 | |
| Не вказано | 28 серп. 2023 11:17 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 «45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь» . Капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій за адресою: вул. Азовстальська, 158в у Лівобережному районі м. Маріуполя.
Код ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 16 трав. 2022
|
Місце доставки: Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Азовстальська, 158в у Лівобережному районі |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 січ. 2022 09:02 | |
| Не вказано | 3 лют. 2022 16:19 | |
| Не вказано | 19 січ. 2022 09:02 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 1 лют. 2022 19:17 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 18:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 18:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 18:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 18:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 18:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 18:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 18:06 | |
| Кошторис | 1 лют. 2022 18:06 | |
| Електронний підпис | 1 лют. 2022 19:17 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 лют. 2022 08:28 | |
| Електронний підпис | 9 лют. 2022 08:30 | |
| Не вказано | 9 лют. 2022 08:28 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 1 лют. 2022 12:47 |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Технічні специфікації | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Електронний підпис | 1 лют. 2022 12:47 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Кошторис | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Кошторис | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Цінова пропозиція | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Кошторис | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 | |
| Не вказано | 1 лют. 2022 12:46 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 1 лют. 2022 16:50 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Технічні специфікації | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Електронний підпис | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Цінова пропозиція | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Кошторис | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Технічні специфікації | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 лют. 2022 16:50 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"Вас може зацікавити
1 532 719,17 грн без ПДВ
Дивитись1 631 611,00 грн без ПДВ
Дивитись734 220,83 грн без ПДВ
Дивитись