ДК 021:2015 «45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь». Капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій за адресою: вул. Невська, 110/26 у Кальміуському районі м. Маріуполя.

Очікувана вартість

441 550,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 18 січ. 2022 17:12

до 24 січ. 2022 14:00

Прийом пропозицій

з 25 січ. 2022 14:00

до 1 лют. 2022 14:00

Аукціон

з 2 лют. 2022 11:57

до 2 лют. 2022 12:20

Кваліфікація

з 2 лют. 2022 12:20

до 9 лют. 2022 08:06

Пропозиції розглянуто

з 9 лют. 2022 08:06

Подання пропозицій:
25 січ. 2022 14:00 – 1 лют. 2022 14:00
Початок аукціону:
2 лют. 2022 11:57 – 2 лют. 2022 12:20
Період уточнень:
18 січ. 2022 17:12 – 24 січ. 2022 14:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

непідписання договору про закупівлю у строк передбачений ч. 15 ст. 14 Закону з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в наслідок збройної агресії російської федерації від 24.02.2022р.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 серп. 2023 11:28
Не вказано 28 серп. 2023 11:27

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40940113
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Чаус
Володіння мовою:
Телефон:
+380677851464
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 «45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь». Капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій за адресою: вул. Невська, 110/26 у Кальміуському районі м. Маріуполя.

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 16 трав. 2022

Місце доставки:

Україна, 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Невська, 110/26 у Кальміуському районі

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 січ. 2022 17:13
Не вказано 18 січ. 2022 17:12
Не вказано 2 лют. 2022 12:20

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
441 550,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 207,75 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
РИМБУД СЕРВИС РИМБУД СЕРВИС
E-mail: [email protected] Телефон: +380984362424 ЄДРПОУ:
43624099

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 1 лют. 2022 13:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Технічні специфікації 1 лют. 2022 12:54
Електронний підпис 1 лют. 2022 13:01
Кошторис 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Цінова пропозиція 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Кошторис 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Кошторис 1 лют. 2022 12:54
Кошторис 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Кошторис 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:54

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 лют. 2022 08:06
Електронний підпис 9 лют. 2022 08:06
Не вказано 9 лют. 2022 08:06

Пропозиція

396 428,65 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Хвостенко Владислав Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380678851317 ЄДРПОУ:
39384557

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 1 лют. 2022 12:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Електронний підпис 1 лют. 2022 12:17
Електронний підпис 1 лют. 2022 12:17
Кошторис 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Технічні специфікації 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Технічні специфікації 1 лют. 2022 12:16
Технічні специфікації 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Цінова пропозиція 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Кошторис 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Технічні специфікації 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лют. 2022 12:16

Пропозиція

417 050,05 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"

Вас може зацікавити

Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна (окремими ділянками) в с. Центральне Обухівського району Київської області
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна (окремими ділянками) в с. Центральне Обухівського району Київської області
Ім'я:
Ільченко Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380457451271 ЄДРПОУ:
04054984

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

236 159,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Шевченка (від будинку № 5 до вулиці Васильківська) (окремими ділянками) в с. Іванівка Обухівського району Київської області
Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Шевченка (від будинку № 5 до вулиці Васильківська) (окремими ділянками) в с. Іванівка Обухівського району Київської області
Ім'я:
Ільченко Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380457451271 ЄДРПОУ:
04054984

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

227 171,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з прокладання волоконно-оптичного кабелю в кабельній каналізації електрозв’язку з розробкою робочого проекту, розварюванням кабелів на оптичних муфтах
Послуги з прокладання волоконно-оптичного кабелю в кабельній каналізації електрозв’язку з розробкою робочого проекту, розварюванням кабелів на оптичних муфтах
Ім'я:
Мандзюк Вікторія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380312617059 Факс:
+380312617059
ЄДРПОУ:
04053699

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

320 000,00 грн без ПДВ

Дивитись