М`ясо (М'ясо свинини крупношматкове, м'ясо яловичини котлетне, філе куряче )

Відповідно до статті 40 нової редакції Закону, якщо було двічі відмінено процедури відкритих торгів, які проведені згідно Закону, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій єдино можливим способом здійснення закупівлі є застосування переговорної процедури в порядку статті 40 Закону.

Очікувана вартість

416 200,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23050519
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40035, Сумська область, Суми, проспект Михайла Лушпи, буд. 3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дяченко Тетяна Станіславівна
Володіння мовою:
Телефон:
0542320600
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

М'ясо свинини крупношматкове

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

800 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 40035, Сумська область, м. Суми, проспект Михайла Лушпи.3
2

М'ясо яловичини котлетне

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

400 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 40035, Сумська область, м. Суми, проспект Михайла Лушпи, 3
3

Філе куряче

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

1 500 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 40035, Сумська область, м. Суми, проспект Михайла Лушпи,3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 18 січ. 2022 16:04
Документи закупівлі 18 січ. 2022 16:04
Документи закупівлі 18 січ. 2022 16:04
Документи закупівлі 18 січ. 2022 16:04
Електронний підпис 18 січ. 2022 16:04

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за цим Договором здійснюються шляхом безготівкового банківського переказу коштів на розрахунковий рахунок Постачальника з відстрочкою платежу до 30 днів з дня поставки Товару за цінами вказаними в видаткових накладних

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
416 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Іщенко Сергій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380544371672 ЄДРПОУ:
30062176

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 18 січ. 2022 16:17
Електронний підпис 18 січ. 2022 16:18

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 17 лют. 2022 14:42
Електронний підпис 17 лют. 2022 14:43

Пропозиція

416 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №19 "Рум'янек" м. Суми, Сумської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Людмила Суддя
E-mail: [email protected] Телефон: +380975756563 ЄДРПОУ:
44084252
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

420 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Петрівна Кадар
E-mail: [email protected] Телефон: +380969428075 ЄДРПОУ:
25452401

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

414 536,98 грн без ПДВ

Дивитись
Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590, Стегно без кістки яловиче, охолоджене, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143
Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590, Стегно без кістки яловиче, охолоджене, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143
Ім'я:
Бріцина Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380612832009 Факс:
+380612832001
ЄДРПОУ:
22133718

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

383 115,80 грн без ПДВ

Дивитись