Крупи (в асортименті), Борошно
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається
з 18 січ. 2022 10:44
до 24 січ. 2022 00:00
з 24 січ. 2022 20:00
до 27 січ. 2022 00:00
з 27 січ. 2022 00:03
до 28 січ. 2022 14:32
з 28 січ. 2022 14:32
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Борошно ,вищого г.
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 1 200 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25 |
| 2 |
Рис круглозернистий, вищого г.
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 800 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25 |
| 3 |
Пшоно,вищого г.
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 600 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25 |
| 4 |
Вівсянка,вищого г.
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 500 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25 |
| 5 |
Гречка ,вищого г.
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 500 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Мечникова, 25 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 січ. 2022 10:44 | |
| Не вказано | 18 січ. 2022 10:44 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 25 січ. 2022 19:20 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 січ. 2022 19:17 | |
| Електронний підпис | 25 січ. 2022 19:20 | |
| Електронний підпис | 25 січ. 2022 19:20 | |
|
|
||
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 січ. 2022 11:49 | |
| Електронний підпис | 28 січ. 2022 14:32 |
Пропозиція
Статус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ САНАТОРІЙ "СОСНОВИЙ БІР" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
51 692,58 грн без ПДВ
Дивитись143 918,75 грн без ПДВ
Дивитись140 400,00 грн без ПДВ
Дивитись