Суміш овочева морожена, кукурудза морожена, горошок морожений, вишні морожені, сливи половинки морожені, суміш компотна вітамінка фруктово-ягідна морожена

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

97 160,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 18 січ. 2022 17:23

до 22 січ. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 22 січ. 2022 00:00

до 27 січ. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 27 січ. 2022 00:01

до 28 січ. 2022 20:23

Пропозиції розглянуто

з 28 січ. 2022 20:23

до 3 лют. 2022 13:56

Подання пропозицій:
22 січ. 2022 00:00 – 27 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
18 січ. 2022 17:23 – 22 січ. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22061456
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10003, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вілінська Олена Петрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380963301951
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Суміш овочева морожена

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

200 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а
2

Кукурудза морожена

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

200 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а
3

Горошок морожений

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

290 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а
4

Вишні морожені

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

440 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а
5

Сливи половинки морожені

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

300 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а
6

Суміш компотна вітамінка фруктово-ягідна морожена

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

300 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 10003, Житомирська область, Житомир, вулиця Перемоги, будинок 47а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 січ. 2022 17:23
Електронний підпис 18 січ. 2022 17:25

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після пред'явлення Виконавцем рахунка на оплату товару (далі - рахунку) або накладних (видаткових, товарно-транспортних накладних) вартості фактично отриманого товару згідно з оформленими накладними, відповідно до умов даного договору по мірі надходження відповідних коштів, протягом 30 календарних днів з дня поставки з урахуванням вимог даного договору.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
97 160,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
485,80 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Ткач Юрій Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674103401 Факс:
+380674103401
ЄДРПОУ:
2500202398

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 січ. 2022 15:59
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Електронний підпис 26 січ. 2022 15:59
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57
Не вказано 26 січ. 2022 15:57

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 січ. 2022 20:21
Електронний підпис 28 січ. 2022 20:23

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 лют. 2022 13:55
Електронний підпис 3 лют. 2022 13:56

Пропозиція

96 520,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Житомирський дошкільний навчальний заклад №29

Вас може зацікавити

Cуміш сухофруктів, Соління, Соління, Овочі заморожені, Паста томатна вагова, Родзинки, Курага, Овочі заморожені, Квасоля консервована
Cуміш сухофруктів, Соління, Соління, Овочі заморожені, Паста томатна вагова, Родзинки, Курага, Овочі заморожені, Квасоля консервована
Ім'я:
Івонько Максим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380382660983 ЄДРПОУ:
25803071

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

181 416,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Марія Воробець
E-mail: [email protected] Телефон: +380979769292 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04418340

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

91 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Томатна паста, повидло яблучне (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Томатна паста, повидло яблучне (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Ім'я:
Червоненський психоневрологічний інтернат Леденко
E-mail: [email protected] Телефон: +380682502004 ЄДРПОУ:
03189877
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

102 750,00 грн без ПДВ

Дивитись